Rekrutacja Kaor

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

kaor

Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:58

Hejka, to moje próbki głosu:
Krasnale-
Scenka-
:)
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Krasnoludki i scenka pokazują się jako niedostępne. Zmień w ustawieniach, aby te filmy stały się publiczne, ewentualnie niepubliczne, bo na razie są prywatne i nikt prócz Ciebie nie może mieć do nich dostępu
kaor

Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:58

Alisun pisze:
25 lis 2019, 18:19
Krasnoludki i scenka pokazują się jako niedostępne. Zmień w ustawieniach, aby te filmy stały się publiczne, ewentualnie niepubliczne, bo na razie są prywatne i nikt prócz Ciebie nie może mieć do nich dostępu
Już wszystko działa :)
kaor

Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:58

:? Dostanę jakąś odpowiedź na moje próbki?
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Skarbie trochę cierpliwości....

Krasnale są przeczytane dobrze, mamy modulacje co jest plusem ale też kilka potknięć w dykcji jak "pjontek czy som" więc uważaj na to. Scenka zagrana jest za słabo emocjonalnie, za bardzo ograniczasz się jako ta macocha( czy czymkolwiek ona tam jest) dziewczyna pasuje do ciebie głosowo co poprawia całokształt jednak ta macocha zdecydowanie zagrana jest zbyt płytko by była przekonująca( więcej zła i gry aktorskiej a nie zwyczajnej prostej mowy). Największy problem jaki tu widzę a....raczej słyszę to jakość audio, nagrywane jest to na czym? Na mikrofonie z komórki? czy słabym mikrofonie komputerowym?. Jakość należy poprawić i dopiero potem możemy tak naprawdę zacząć oceniać twoje umiejętności.

Pozdrawiam.
kaor

Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:58

Dzięki za odpowiedź :D
Przy podejściu za miesiąc dopracuję krasnale i dobiorę bardziej pasującą do mojego głosu scenkę, bo faktycznie przy macosze bardziej skupiłam się obniżeniu mojego głosu niż na graniu :/
Myślałam, że mam całkiem niezły mikrofon T.T :cry:
Kolejne nagranie zrobię lepszym sprzętem :mrgreen:
Zablokowany