Rekrutacja Wolfer78

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Wolfer78

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:41

Od zawsze lubiłem naśladować i imitować głosy innych, bądź naśladować postaci z bajek, jednakże z powodu wielu wad wymowy, które towarzyszyły mi do 23. roku życia, nigdy nie brałem moich "ciągotek" do dubbingu na poważnie. W wieku 23 lat postanowiłem wybrać się do logopedy i od tego momentu bardzo mocno pracowałem nad sobą. Przyszedł czas się sprawdzić!

Krasnoludki:
Próbka scenki - Milo Touch - Atlantyda Zaginiony Ląd :

Proszę o obiektywną krytykę :).
Kamil
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Najobiektywniej jak się da:
1) ogarnij szybko pop filtr, bo pukanie w mikrofon jest nie-wy-ba-czal-ne i a-słu-chal-ne!!!
2) bardzo nienaturalnie zagrałeś, widać że starałeś się naśladować polskiego aktora głosowego Milo, ale on zagrał te kwestie.. hm, specyficznie. Nie ukrywam, że ja bym tego tak nie zagrała, a nawet spróbowała spojrzeć na kwestie od swojej strony i je zinterpretować tak, aby bardziej pasowały do sytuacji
3) also, last but not least - fajnie, że pracujesz nad dykcją, ale to jeszcze nie to. Potykasz się bardzo randomowo, nie wiem czy to działa stres czy coś, ale jeżeli mam być szczera, to na twoim miejscu jeszcze co najmniej miesiąc bym poczekała, pochodziła do logopedy, dużo ćwiczeń na rozruszanie języka, i wtedy podeszła do rekrutacji jeszcze raz.
Myślę, że coś z ciebie będzie, wziąłeś fajną scenkę, ale musisz ją spróbować zinterpretować po swojemu, bez ściągania na żywca od polskiego aktora głosowego.
Awatar użytkownika
Wolfer78

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:41

Dzięki za opinię! Co do punktów:
1) Pop filtr mam - wydaje mi się po prostu, że trzymałem mikrofon zbyt blisko ust co sprawiło, iż wyłapywał on wszystkie stuki i puki, lekcja na przyszłość.
2) Powiem szczerze starałem się zagrać jak oryginał, ale moim głosem, następnym razem najprawdopodobniej wybiorę scenkę, której nie znam aż tak dobrze(jak Atlantydę :)) co pozwoli mi zagrać bardziej po swojemu.
3) Co do potknięć dykcyjnych to prosiłbym o jakieś konkretne przykłady. Będę wiedział na czym się skupić do kolejnej próby :).

Pozdrawiam
Zablokowany