Rekrutacja na aktora :)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Syn Klimatu

Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2019, 17:48

Witajcie, jestem Aleksander i od małego miałem z tyłu głowy, żeby zacząć coś robić ze swoim głosem. Poszperałem trochę i wyszło mi, że to świetne miejsce aby zacząć. A więc nagrałem wierszyk i stworzyłem scenkę. Co prawda moja barwa głosu bardziej pasuje do Hashiramy, ale to był pierwszy dłuższy monolog, który znalazłem :lol: A więc zapraszam. Nagrania na razie z telefonu, ale wszystko może się szybko zmienić. Dorzucam również swój stary dubbingowy projekt sprzed 7 lat, kiedy bawiłem się jako dziecko YouTubem i swój aktualny kanał, który powstał niedawno, jeżeli chcecie mnie lepiej poznać i jakie wartości staram się przekazywać światu. Aho!

Krasnoludki:


Fundubbing:


Kanał sprzed 7 lat:


Aktualny kanał:
Ostatnio zmieniony 05 gru 2019, 21:00 przez Syn Klimatu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Zmień tytuł tematu, bo jest nieprawidłowy :3
Życzę powodzania w rekrutacji
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć skarbie!

A ja poproszę nagrania z użyciem mikrofonu, bo niestety, zweryfikować cię należycie nie mogę gdy twój sprzęt jest jaki jest. Aczkooolwiek, od razu cię poproszę o zmianę scenki na żywszą. Emocje typu gniew, smutek, radość, przerażenie - a nie tylko nudny dialog. Z góry dziękuję i czekam na szybką odpowiedź!
Zablokowany