Rekrutacja na aktora - RED

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

RED

Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2019, 16:48

Cześć :)

Na wstępie wybaczcie za jakość nagrań, jeżeli będzie ona niewystarczająca postaram się coś zrobić w najbliższym czasie.

W poniższym linku jest wiersz "Krasnoludki"


W tutaj fragment filmu, jest długi bo w pierwszej części jest sam mój głos a w drugiej chciałem trochę dorobić świata ;) mam nadzieje że nie nagiąłem zbyt mocno regulaminu



Oczywiście będę czekał na opinie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Jak lubisz dorabiać świat, to możesz też oprócz aktora spróbować swoich sił w rekrutacji na dźwiękowca :D

A regulaminu nie naginasz. Najważniejszy jednak jest Twój głos i on ma być dobrze słyszalny w scence. Dlatego reszta odgłosów z tła czy muzyki nie jest ważna. Jeśli ktoś chce, żeby były, to nikt nie broni dodać, póki nie zagłuszają głosu i nie przeszkadzają w jego odbiorze i ocenie

Powodzenia w rekrutacji! o/
RED

Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2019, 16:48

Hej Alisun
Zajmowałem się też udzwiekowieniem, ale nie wiem czy moje umiejętności są wystarczające by robić to dobrze. W scenie którą przesłałem znajdują się dźwięki głównie znalezione w internecie, a już słyszę że brakuje odgłosu np wyjmowanej klingi, czy drapania po brodzie ;)
Dzięki
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Zawsze warto spróbować, a jak się okaże, że Twoje umiejętności nie byłyby wystarczające, to rekruterzy/opiekunowie zawsze dopowiedzą, co zrobić, żeby mogło być lepiej i na co zwrócić uwagę, by następnym razem umiejętności już były wystarczające do zdobycia rangi. Ważne jest również to, że sam też potrafisz wyłapać już co mógłbyś poprawić :)
A co do samego aktorzenia - pilnuj dykcji, bo już na wstępie padł typowy błąd i powiedziałeś „wszyskich” zamiast „wszystkich”. Chociaż poza tą jedną gafą nie usłyszałam więcej błędów i wszystko było dla mnie zrozumiałe, więc i tak brawa za Twój poziom dykcji. Pilnuj jednak treści, bo w wierszu jest „brody są dosyć długie”, a nie „brody nie są dość długie” i w paru innych miejscach przekręciłeś trochę tekst albo go zjadałeś. W tym w sumie całe 4 ostatnie wersy. xD Mimo że nie zaprezentowałeś za wiele emocji w krasnoludkach, to podobają mi się Twoje modulacje. Słychać, że czujesz się pewnie przed mikrofonem, więc przyjemnie się tego słucha
W scence również modulacje na plus, bo były bardzo różnorodne moim zdaniem. Zdecydowanie odnajdujesz się w rolach złoczyńców - wychodzą Ci naturalnie. Dobrze też, że pamiętałeś o nagraniu reakcji, jak szpiedzy cesarza uderzają o ziemię. Takie reakcje są równie ważne jak dialogi, a czasem trudniejsze do odegrania, by brzmiały prawdziwie. Szkoda jednak, że mimo wszystko, tak jak w krasnoludkach, nie pokazałeś za wiele emocji, bo mimo mrocznego charakteru ta scenka jest dosyć spokojna z małą ilością akcji. Ciekawa jestem, czy potrafiłbyś głośno krzyknąć, zagrać bardzo entuzjastyczną albo zrozpaczoną postać. Mówiąc w skrócie - zabrakło mi jakiś skrajnych emocji
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć,

ua ua ua NIEEEEEEEEEEŹLEEEEEEEEEEEEEE, szkoda że jakość nagrań taka kiepska :(
Shan naprawdę fajnie Ci wyszedł, niby tak mrocznie, ale niepokojąco. Poproszę jeszcze raz tę samą scenkę, z większą ilością emocji oraz lepszą jakością nagrań.

Termin: 12.01.2019 jeśli do tego czasu Ci się nie uda, do rekrutacji ponownie będziesz mógł podejść za miesiąc
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Idąc zasadami rekrutacji na aktora, jestem w tej chwili zmuszona odrzucić rekrutację ze względu na niedosłanie dodatkowych materiałów w celu weryfikacji umiejętności w terminie dwóch tygodni od prośby o takowe materiały. Zapraszamy do podejścia do rekrutacji ponownie za miesiąc! o/
Zablokowany