Rekrutacja na aktora - Mesho

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

mesho

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 20:28

Cześć!

Absolutnie nie mam pojęcia czy do takiego czegoś jak dubbing mógłbym się nadawać, jednak jak nie spróbuje się nie dowiem... Wszak Wasza w tym rola by to ocenić i wskazać drogę (byle nie do drzwi wyjściowych ;) )


Krasnoludki:


Fandub:

Edit. (Na tą sekunde gugiel coś przetwarza ale parę minut i powinny linki śmigać)
Podłe misie pysie nie chcą procedować mi go, youtube zablokował, wrzuciłem w razie czego na swój hosting:
https://d4nce.pl/fandub/
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć,

super krasnale, uwaga tam są dosyć a nie dość xD hue hue ojjjj no ten telefon w tle faux pas. Jak się ruszasz staraj się nie uderzać w mikrofon albo nie ruszaj się za bardzo, niestety bo mikrofon to wszystko łapie.
SZAMANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓW KRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM


Dźwięk na początku brzmiał jak śmiech xD w scence brakuje mi emocji, głos masz fajny, ale za mało wczuwasz się w postać. Dawaj once again, więcej emocji więcej wkurwu więcej, więcej, wszystkiego jest za mało. Bo całość brzmi jakbyś tylko czytał, jakbyś wcale się amidamaru nie przejmował i w ogóle ha-tfu

Termin na powtórną scenkę:12.01.2020
mesho

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 20:28

Z tym telefonem w tle... na świadomce olałem jego obecność za co przepraszam. Ogólnie to nie były uderzenia mikro a właśnie trzymanie na stojąco telefonu i kartki razem przez co odległość nie utrzymała się stała - postaram się poprawić to.

Po nagraniu jakoś właśnie nie byłem pewien jedynie tej scenki, ale luz przećwiczę to jeszcze ;)
mesho

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 20:28

Okej, myślę że mam to, do czego chcielibyśmy dążyć, albo tak mi się przynajmniej wydaje. Wkurw poszedł zdecydowanie lepiej (nie wiem czy nie przegiąłem XD), płacz dalej jest taki se, ale nie brzmi już jak śmiech :lol:

Zmieniłem tym razem nieco podejście:
- nagrywałem wszystko na stojąco, bez ruszania mikro. Krasnale również na stojaka były i w nich nie był śpiący głos jaki był w fandubbie
- każdą kwestie nagrywałem oddzielnie, głupotą były robienie wszystkiego ciągiem. Dało to szansę na bezpieczne i nieskończone powtórki każdej kwestii.

Wrzucam dwa linki jakby na guglu nie zadziałało:
https://d4nce.pl/nanokarrin-fandub-v2/


Sąsiedzi na szczęście nie dzwonili po policje że jakiś typ wydziera ciągle to samo przez ponad 3h :lol:
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

No i mordeczko, 3h pracy a efekt zdecydowanie lepszy! Tylko na niektórych nagraniach słychać pukanie albo wdech albo jakieś uderzenie, uważaj na to w przyszłości.

Dawaj jeszcze raz nagraj kranosludki tak na poważnie i wyślij mi na discordzie! Witam w grupie!
mesho

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 20:28

Co masz na myśli „na poważnie?” :P Zwykła recytacja?
Zablokowany