Rekrutacja na aktorkę tincia 12

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Tincia12

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:44

Hej
to jest moja próbka głosu, ciężko było ale się udało

Krasnale


Filmik
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Dasz rade! Trzymam kciuki ❤
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hej

Muszę przyznać, że przeraziła mnie trochę długość krasnoludków, jak zobaczyłam, że trwają ponad godzinę, ale musi to być najwyraźniej błąd w pliku/gdrivie, bo nagranie z Twoim głosem trwa niecałe 2 minuty. xD Co do samych nagrań, to obawiam się, że ich jakość - a co za tym idzie - również mikrofonu może nie być wystarczająca.
Co do umiejętności, to pilnuj dykcji, bo pojawiło się parę błędów, m.in. "wszyskich", "swszyskich", "zminujom", "jom". Mimo tych drobnych wpadek, to całkiem nieźle Ci poszło. Staraj się utrzymywać taką samą głośność do końca wypowiedzi, bo parę razy zdarzyło Ci się przyciszać głos na końcówkach, np. na "zmarszczył" lub "protokół". A koniec powinien być tak samo dobrze słyszalny jak początek. ;) Masz ładną dziecięcą barwę, której przyjemnie się słucha. Nie niszcz jej więc tą piskliwą modulacją, której czasami używałaś w krasnoludkach i w scence z Barbie dla tej małej dziewczynki. Zamiast tego wykorzystaj swój atut. Dobrze z niego skorzystałaś np. w innych swoich modulacjach w kransoludkach. Super, że nie boisz się podnieść głosu, ale nie wahaj się też czasem głośno krzyknąć. Poćwicz też oddawanie emocji, by brzmiały bardziej przekonująco.
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Siemka,
wybacz, że tyle musiałaś czekać :(

Kurcze powiem tak, strasznie się narobiłaś z tą scenką, aczkolwiek niestety strasznie sztucznie te wszystkie teksty brzmią. Lekko wymuszone, wydaje mi się, że to po prostu problem z lekkim stresem jeszcze w mikrofonie, brakiem obeznania. Masz bardzo fajny głos, przyjemnie się go słucha! W wielu momentach tracisz dykcję i zaczynasz mówić przez zaciśnięte zęby, uważaj na to.

Po pierwsze potrenuj jeszcze, powalcz z dykcją, zajrzyj do szkółki dubbingu, obeznaj się troszkę z mikrofonem i więcej uczucia, bo niestety ale to co pokazałaś to za mało. Mniej czytania, więcej wczuwania się!
Zapraszam do rekrutacji za miesiąc.
Tincia12

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:44

Hmm z mikrofonem obycie mam i to duże występuje od przedszkola a z uczuciem fakt to muszę poćwiczyć i dykcję już zaczełam ćwiczyć . Dziękuje za opinie dobranoc

Do zobaczenia za miesiąc
Zablokowany