Rekrutacja na aktorkę

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Chika

Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2019, 16:13

:D
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2020, 23:53 przez Chika, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Cześć! :D

Pamiętaj o dykcji. "Krasnoludki szystkich" zamiast "Krasnoludki z wszystkich", "zimujom" zamiast "zimują". Dosyć mocno słychać buczenie na nagraniu przez całe krasnoludki. Fajnie, że starałaś bawić się głosem. Choć przechodzenie parokrotnie z jednego słodkiego głosu do drugiego wydało się trochę monotonne, to dobrze, że spróbowałaś również obniżyć głos poniżej swojego naturalnego tonu. Mało emocji zaprezentowałaś, a te, które pokazałaś, nie brzmiały zbyt przekonująco. Jednak słychać było potencjał np. u tej blondynki, która mówiła do Sonica albo tej ciemnowłosej dziewczyny, która mówiła do Seana. Przydałoby się trochę poszaleć, jakieś skrajności ogarnąć. Rzuciło mi się też w uszy, to jak mówisz "cie", "dzie" "ś", "ć". Często zmiękczasz to na "sci". Rozumiem, że ma to prawdopodobnie na celu osłodzenie głosu postaci, ale nie brzmi to zbyt dobrze. Masz bardzo ładną naturalną barwę. Chodzi mi o niemodulowaną na tą słodką, tylko Twoją podstawową. Wykorzystuj ją. Według mnie dziewczynę w scence z anime, którą podesłałaś mogłabyś na spokojnie zdubbingować swoim naturalnym głosem bez modulacji i brzmiałoby to lepiej i naturalniej, bo masz naprawdę przyjemną do słuchania, dziewczęcą barwę głosu. Widzę, że masz własny kanał z fandubami, więc jesteś oswojona z tym jak się tworzy projekty fandubbingowe oraz z nagrywaniem swojego głosu, czyli jesteś na dobrej drodze, by się doskonalić. Wystarczy jeszcze trochę popracować nad dykcją i emocjami i będzie super. ;)
Chika

Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2019, 16:13

:)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2020, 23:54 przez Chika, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Siemka,

fajnie emocjonalnie brzmi, barwę głosu masz taką animowaną bardzo mi się to podoba. Jednakże mówisz dużo przez zaciśnięte usta, przez co ma się wrażenie jakbyś sepleniła, jak na lisku to całkiem spoko brzmi i na tej różowej lasce z anime to przy innych postaciach z gier twój urok nie ma racji bytu.

Krasnoludki są zdecydowanie zbyt słabo dykcyjnie zagrane i tak mało emocji różnych w nich. Po pierwsze nie zjadaj ostatnich sylab, po drugie nawet jak mówisz słodkim głosem to nie sepleń, nie zmiękczaj i nie zjadaj żadnych sylab. "ą" nie mówimy jak "om".
Dawaj nagraj do 12.01.2020 krasnale jeszcze raz 🔥🔥 i to tak porządnie, dużo emocji, dużo poprawnej dykcji i może być dużo głosów! Tak żebyś pokazała swój talent, bo widać, że go masz.
Chika

Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2019, 16:13

;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2020, 23:54 przez Chika, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hej :)

Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz, poćwiczysz i, tak jak mówisz, podejdziesz ponownie za miesiąc. Życzę powodzenia i wytrwałości w szliwowaniu swoich umiejętności! :D Jednak, jak już sama wspomniałaś, ze względu na niedosłonie dodatkowych materiałów w terminie rekrutację odrzucam i temat zamykam. Gdy będziesz jeszcze raz próbować swoich sił w rekrutacji na aktora załóż nowy temat

Pozdrawiam
Zablokowany