Rekrutacja na aktora- M.Fedron

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

M.Fedron

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 00:41

Siemanko.
O ile dobrze zrozumiałem po przywitaniu się wrzucić temat do rekrutacji, więc wrzucam

Link do krasnoludków:
a tu link do scenki:
edit: dorzucam jeszcze jedna scenkę: https://onedrive.live.com/?authkey=%21A ... ot&o=OneUp
plus krótka scena z Pana Tadeusza:

Dziękuję i pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Siema

Masz całkiem dobrą dykcję. Nic nie rzuciło mi się w uszy poza końcowym "swszyskich" w krasnoludkach, które pewnie było spowodowane zmniejszonym pilnowaniem się na rzecz przyspieszenia, co nie powinno mieć miejsca, bo nawet w szybszych kwestiach trzeba starać się o wyraźne mówienie. Czasem wydawało mi się, jakby dźwięk trochę skrzeczał (?), co mogło wynikać z jakości nagrania. Pojawiło się parę przesterów, którym możesz zapobiec zmniejszając czułość mikrofonu i/lub odsuwając się trochę od niego. Staraj się też nie wiercić podczas nagrań, bo było słychać parę puknięć, stuknięć, kliknięć itp.. Spodobała mi się Twoja modulacja na staruszka przy brodach i pozytywnie mnie zaskoczyłeś tym niepokojącym śmiechem

W scence z Batmana już trochę dykcja się posypała w porównaniu do kransoludków, ale też nie było najgorzej. Uważaj na hiperpoprawność, bo np. u Batmana powiedziałeś "będę", a to nie jest porawna wymowa tego słowa. Ładnie modulacjami rozróżniłeś głos całej trójki. W scence z Wojowniczych żółwi ninja postacie mówiły wolniej, więc dykcja Ci się poprawiła. Tak jak wspomniałam przy krasnoludkach - dobrze Ci wychodzi starczy głos. Świetnie oddałeś też charakter tej scenki. A ta ostatnia scenka... XDDD Przez chwilę miałam takie: "Czy on tak dobrze podrobił Lindę?", bo filmik zbliżał się do końca, ale jednak nie chodziło o podkładanie głosu Lindzie xD
M.Fedron

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 00:41

Dzięki :D Krasnoludki nagrywałem po paru głębszych stąd wiercenie, bo sie wczułem i fakt trochę za blisko jestem mikrofonu ale to dlatego żeby uniknąć pogłosu. Co do Lindy to nie próbowałem go nigdy podrobić, może kiedyś :D Fajnie, że scenki przypadły do gustu i glos staruszka, w miare dobrze wychodzi mi też Yoda, może kiedyś wam pokażę :)
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Siemka,

w scence z batmanem miałeś swoje wzloty i upadki, wydaje mi się, że mając tak dużo do zagrania, nie skupiłeś się na tym, żeby jak najlepiej każde zdanie odegrać. Niektóre teksty batmana naprawdę fajnie brzmią, a inne potwornie sztucznie, tak samo z Robinem. Szczerze to szalony Joker Ci najbardziej naturalnie wychodził. Masz chłopaku talent, ale oczywiście najważniejszy jest trening, zobaczymy co z Ciebie wyrośnie. Witamy w grupie jako aktor!

Nagraj jeszcze raz kranosludki tak porzadnie bez głębszych i mi wyśli na discordzie

Czy twój login m.fedron to tak naprawdę mefedron?
M.Fedron

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 00:41

Siema.
Wielkie dzięki za przyjęcie :D
Jeżeli zależy Ci tak na krasnoludkach to nie ma problemu, postaram się jutro późnym wieczorem podrzucić albo w niedziele, wszystko zależne od pracy :)
A login to mój pseudonim artystyczny Michael Fedron w skrócie M.Fedron, ale tak chodziło o mefedron :D
Oczywiście nie dlatego, że jestem amatorem tej używki żeby nie było :D
Zablokowany