Rekrutacja na aktora Wolfer78

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Wolfer78

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:41

Witam! Poniżej próbki!

1. Krasnoludki


2. Scenka


Proszę o ocenę :)
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć,
super krasnoludki, fajne modulacje, emocje pryma sort, dykcja też daje radę, co prawda lekki problem z "r" słyszę, ale ma to swój urok.

W scence usiadła Ci troszkę dykcja, bardzo słychać to "r" czego w krasnoludkach, aż tak nie było słychać, nie wiem tylko czy to zamierzony zabieg, czy też nie. Co prawda emocje jakieś słychać i całkiem fajnie pasujesz do postaci, ale czuję pewien niedosyt. Masz gdzieś jeszcze jakąś scenkę?
Awatar użytkownika
Wolfer78

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:41

Cześć, dziękuję bardzo za ocenę :).
Powiem szczerze w scence było dość dużo słów posiadających R, w których właśnie chciałem przez to nadać emocję, np. zakRRRRRRwawiony HAK!, stąd może lekka przesada w tej kwestii.
Co do kolejnej scenki, powiem szczerze nie mam tak na szybko nic co mógłbym wrzucić, gdyby była potrzeba to mogę ewentualnie na jutro coś nagrać ;).
Awatar użytkownika
Wolfer78

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:41

Przesyłam kolejną scenkę :):
Flinstonowie:
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Okey, jest lepiej słychać coś więcej, fajna modulacja, troche przy oryginale Twój mikrofon słabo wypada xD ale mnie zadowala :) wbijaj w temat w castingami i się nagrywaj!
Awatar użytkownika
Wolfer78

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:41

Haha, ciężko się porównywać z prawdziwym studyjnym mikrofonem :D, wydaje mi się że uda się nieco więcej z niego wycisnąć, ale muszę go dobrze ustawić!
Pięknie dziękuję za opinie! Pozdrawiam!
Zablokowany