Rekrutacja na aktorkę (Sheuti)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Szeuti

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 23:00

Hej, hej! :D
Podsyłam krasnoludki:
Oraz scenkę:
~ W scence każdy głos oprócz Kovu, jest ode mnie. Wiem, że Nuka najlepiej mi nie wypadł, ale strasznie chciałam się sprawdzić w jego roli. No nic, czekam na feedback z waszej strony, życzę miłego wieczoru\ poranka :)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siema o/

Ładne krasnale i dykcja "prawie" bez uwag bo mamy drobne potknięcia jak np. "som" wiec pilnuj tego, są też fajne modulacje i spoko jakość audio.

Co do Scenki: Szkoda że scenka nie pokazuje bardziej wybuchowych emocji, miałaś na to okazje przy 00:34 gdzie "Idę" należy wręcz wykrzyczeć by brzmiało wiarygodnie a przy 00:30 umiera ci dykcja, tak szczerze to Zira zagrana została najlepiej bo najbardziej wczułaś się w postać i to samo należało zrobić z resztą, reakcje zdziwienia i lekkiego zaskoczenia które tu mamy można było zagrać lepiej, Nuka był ciężki do zagrania i wymagał 100% przed mikrofonem by dobrze sprzedać postać tak zwariowaną ale doceniam że próbowałaś bo ludzie często skupiają się tylko na jednej postaci.

OK! Źle nie ma i myślę że reżyser wyciśnie z ciebie to co dobre, ćwicz i pytaj o rady innych.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Szeuti

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 23:00

Jej! dziękuję ślicznie za rangę :D
Zablokowany