Rekrutacja - Hisano

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Hisano

Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2017, 14:59

Hej, hej!

Stwierdziłam, że spróbuje tutaj swoich sił.
Oto krasnoludki i scenka - chciałabym jednak ostrzec przed watermarkiem ;p

Krasnoludki:


Scenka:
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka!

Dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Masz dobrą dykcję. Nie słyszałam żadnych większych błędów w wymowie w krasnoludkach. Miałaś dykcyjnie odrobinę problemów w scence przy córce, która szybciej mówiła, ale dałaś radę. :) Fajnie też używałaś modulacji głosu i rozróżniłaś obydwie postacie postacie ze scenki. Według mnie dosyć przekonująco pod względem emocji wyszła Ci córka. Nad mamą byś musiała popracować, bo u niej emocje wypadły słabiej, ale sądzę, że dobry reżyser potrafiłby je z Ciebie wyciągnąć

Przechodząc do rekrutacji od strony technicznej, to niestety mikrofon nie spełnia standardów. :( Twój głos brzmi trochę jakbyś nagrywała mówiąc przez puszkę. Z tego powodu nie mogę przyznać Ci rangi. Z uwagi na to, że jest to wina sprzętu nie musisz czekać regulaminowego miesiąca, by ponownie podejść do rekrutacji. Możesz założyć nowy temat rekrutacyjny, kiedy dokonasz zakupu nowego mikrofonu

Nie spoczywaj jednak na laurach przez okres czekania na nowy sprzęt, tylko dalej szlifuj swoje umiejętności, bo masz potencjał, więc szkoda by się zmarnował. ;) Powodzenia i mam nadzieję, że widzimy się już wkrótce :D
Hisano

Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2017, 14:59

Witam!
Nie wiem czy to moze być tego wina, AAAALE zrobiłam sobie prowizoryczny pop filtr ze skarpetki ;,D bo wydaje mi sie, że mikrofon mam całkiem dobry - samson C01UPRO.

Akurat zaczynają mi się ferie, więc chętnie spróbuje jeszcze raz i jeszcze nad sobą popracuję!

Dziękuję bardzo i mqm nadzieje, że do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hmm... Tak, z tego co kojarzę, to nie jest taki zły model mikrofonu i nawet część członków NanoKarrin z niego korzysta. Pop filtr ze skarpetki nie powinien mieć właściwości "zmiany" Twojego głosu, a wręcz właśnie jedynie pomagać, by wygłuszać popy i inne niechciane odgłosy. Jednak może trafiłaś na felerny egzemplarz lub coś jest nie tak w ustawieniach mikrofonu lub programu, w którym nagrywałaś. Zachęcam w takim razie do wejścia na serwer NanoKarrin na Discordzie i podpytanie ludzi np. na kanale #pytania_dubbingowe. Jestem pewna, że ktoś z chęcią Ci pomoże rozwiązać ten problem z mikrofonem i może okaże się, że nie potrzeba będzie kupować nowego sprzętu :)
Hisano

Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2017, 14:59

Już ogarnęłam co jest nie tak 😅 tym razem powinno być dobrze 🤗
Zablokowany