Rekrutacja - Ragnarr

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Ragnarr

Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 23:55

Ahoj wszystkim! Chciałbym spróbować swoich sił w Waszej grupie. Co prawda nie mam nagranej scenki wyłącznie dla Nanokarrin, ale podsyłam dwa linki do swoich dotychczasowych "produkcji". Jeśli zaś o krasnoludki chodzi - jest kilka stukotów i tego typu rzeczy, ale jestem w stanie to wszystko poprawić przy następnych produkcjach :) Liczę na szczere opinię i ewentualną krytykę! :D

Krasnoludki:


Scenka 1:


Scenka 2:
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka!

Dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji do NK. Co do kransoludków, to pilnuj dykcji i tekstu, który masz przedstawić, bo pojawiły się podstawowe błędy jak np. "wszyskich" zamiast "wszystkich", "wszysko" zamiast "wszystko" oraz w wierszu jest "dosyć", a nie "dość". Pojawiło się też parę popów przy spółgłoskach wybuchowych. Pomijając te potknięcia, to poszło Ci całkiem nieźle. Nie słyszałam za bardzo tych stukotów, o których wspomniałeś. Jeśli jednak miałeś świadomość, że są na nagraniu, to lepiej jest nagrać jeszcze raz w takim przypadku, bo to pokazuje jak bardzo komuś zależy. Czy nagra się na odczepnego czy jednak się przyłoży i pokaże z najlepszej strony nie tylko pod względem umiejętności, ale też spraw technicznych. Masz przyjemną barwę głosu i modulacje też były w porządku. Słychać, że czujesz się komfortowo przed mikrofonem i w tym aspekcie nagrywanie nie sprawia Ci trudności. Super, że tworzysz własny dubbing do swoich animacji! Ponieważ to sprawia, że masz już za sobą jakieś doświadczenie w podkładaniu głosu. Jednak za największy, jak nie jedyny, problem w Twoim zgłoszeniu uznałabym oddawanie emocji. Mało ich zaprezentowałeś w krasnoludkach, a w obydwu scenkach poza tym, że emocje nie były według mnie zbyt przekonujące, to dużą rolę grał tam narrator, który cały czas nawijał, a narratora odgrywa się trochę inaczej niż postacie uczestniczące w danej scence. Niestety z tego powodu nie mogę przyznać Ci rangi. Popracuj nad emocjami i mam nadzieję, że zobaczymy się za miesiąc w kolejnym podejściu, gdy podszkolisz umiejętności w przekazywaniu emocji. Polecam przygotować wtedy scenkę, gdzie będziesz mógł wcielić się w jedną lub więcej postaci, prezentując wiele różnorodnych emocji lub jakieś skrajne typu gniew, ekscytacja, żal itp..

Powodzenia!
Zablokowany