Rekrutacja na aktora - Hamo

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Hamo

Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:18

Cześć, jestem Hamo ;)
Krasnoludki -
scenka -
Miłego sprawdzania! :D
EDIT:
~ Zauważyłem, że coś stało się z audio w Krasnoludkach, po tym jak wrzuciłem je do Google drive...
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 11:03 przez Hamo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Co do krasnali to mamy tu klasyczne potknięcia takie jak: Wszyskich, pierszy, pjontek, som. Ponadto jest tu sporo podmuchów powietrza siadające na mikrofon a zdecydowanie powinno ich tam nie być, ogólna jakość audio też nie zachwyca a w tle ciągle coś słychać co psuje ogólny odbiór. A co do scenki to ..ważnym elementem dubbingu jest dobranie głosu pod postać którą chcesz zagrać, ty pojechałeś po bandzie i niestety poległeś, czarodziej jeszcze jako-tako ale Geralt? Pamiętaj że Nanokarrin zajmuje się głównie tłumaczeniem ANIMACJI i też własnie taką scenkę powinieneś zrobić, dubbing nawet komercyjny filmów fabularnych zwykle jest straszny i nie bez powodu często tragicznie się to ogląda.

Biorąc pod uwagę obecny stan a tzn. jakość, dykcja, gra aktorska oraz źle dobrana scenka, nie mogę nadać ci rangi aktora, przemyśl temat i popytaj po rady innych( możesz napisać do mnie) a ja zapraszam ponownie za miesiąc.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hamo

Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2020, 19:18

Wezmę sobie twoje porady do serca i zakupię lepszy sprzęt. Popytam, douczę się i spróbuje za miesiąc.
Dziękuję i pozdrawiam.
Zablokowany