Rekrutacja na aktorkę ^^

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

polifauna

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2019, 00:05

Cześć!
To mój pierwszy raz, gdy dubbinguję, więc proszę o dozę wyrozumiałości😅
I z góry przepraszam za jakość dźwięku, jeszcze nie mam zbyt dobrego mikrofonu, bo w końcu narazie nie wiem, czy nadaje się na aktorkę dubbingową🙈
Link do Krasnoludków
Link do filmiku (Nie bardzo umiem montować, także jest jak jest😂)
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka!

A ja bym powiedziała, że masz całkiem niezły mikrofon! :D Wystarczy, że spróbujesz wytłumić pokój, w którym nagrywasz albo chociaż miejsce, gdzie stoi mikrofon i będzie cacy. Wspominam o tym, bo straszne echo się niesie na Twoich nagraniach. Możliwe, że masz duży dość pusty pokój i dlatego tak się dzieje albo przyczyna leży gdzieś indziej. Możesz spróbować postawić poduszkę za mikrofonem i/lub siebie oraz mikrofon przykrywać kocem podczas nagrywania. Takie proste zabiegi powinny pomóc na ten pogłos

Druga techniczna sprawa - uważaj na ustawienia nagrywania. Zawsze nagrywaj w mono, a nie stereo, bo mam wrażenie, że w jednej słuchawce słyszę Cię głośniej niż w drugiej. Chociaż może być to wina tego nieszczęsnego echa xD

Czas na ocenę umiejętności. ;) Masz przyjemną barwę głosu i bardzo dobrą dykcję. Praktycznie wszystko w Krasnoludkach było powiedziane wyraźnie. Jedynie na "wiedział" było małe potknięcie, bo zabrzmiało trochę jak "wiejał". Reszta była w porządku. Pobawiłaś się również trochę emocjami i modulacjami

Co do montażu to nic nie szkodzi, jeśli jest trochę nietrafiony. Aktor jest od dobrego zagrania i wpasowania się czasowo w oryginał, a montażem zajmuje się w scenkach dźwiękowiec lub animator, więc nie musisz się martwić o montaż jako aktorka w projektach fandubbingowych. Na plus jest za to to, że nie pędziłaś za oryginałem, jak to często ludzie mają w zwyczaju, dzięki czemu dykcja zupełnie nie ucierpiała i była tak dobra jak w Krasnoludkach :)

Emocje w scence mi się podobały. Jedynie to końcowe "ups" nie brzmiało zbyt przekonująco na przepraszające "ups". Reszta Ci wyszła naprawdę sympatycznie. <3 Na tym więc zakończę część opisową i tym samym nadaję Ci rangę aktorki NK. Baw się dobrze w grupie! Dzięki otrzymaniu rangi, powinien Ci się odblokować dział z castingami do projektów NK na forum. Zachęcam jednak również do dołączenia do naszego serwera na Discordzie, bo tam dzieje się większość życia grupy. :D Link do tego komunikatora znajduje się na stronie głównej forum u góry
polifauna

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2019, 00:05

Dziękuję bardzo za opinię i rangę aktorki 😁
Zablokowany