Rekrutacja na aktora- Koscioludek88

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Koscioludek88

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 22:25

Cześć !
Wybaczcie za iście chłopski montaż w scence :lol:
Ale myślę że i tak wyszło w miarę :D

Krasnoludki:


Scenka:
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej o/

Cieszę się, że zdecydowałeś przystąpić do rekrutacji na aktora, więc przejdę od razu do oceny...

Jeśli chodzi o krasnoludki no to nie mam co się przyczepić - modulacja była na dobrym poziomie, widać dużo emocji i widać przede wszystkim, że bawisz się tekstem! Tylko czasami wydawało się za głośno, więc odsunąłbym się przy nagrywaniu troszkę od mikrofonu i pop filtr założył, bo czasem gloski wybuchowe dały się we znaki, ale wszystko moim zdaniem super.

Co do scenki to widać, ze modulujesz do każdej postaci i widać, że próbujesz odegrać to jak najlepiej, i pasujesz do większości postaci, no tylko nie ta dziewczynka tam 😅 czasami zmieniałeś tekst, ale to nie szkodzi, tu chodzi o grę aktorska.

Czasami kłapy nie zgadzały się, ale to mały szczegół

Ogólnie przyznaje ci rangę aktora (zgłoś się po nią na discordzie na #zgłoszenia_i_problemy) i baw się dobrze! Powodzenia na projektach i może będziemy współpracować! Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
Koscioludek88

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 22:25

Jeeeest!!!!!!! :o :o Super ! Dzięki bardzo :) już się zgłaszam po rangę <3 i Dzięki wielkie! :D
Ostatnio zmieniony 28 lut 2020, 16:26 przez Koscioludek88, łącznie zmieniany 1 raz.
Peter.leparker

Posty: 5
Rejestracja: 01 mar 2020, 22:01

Ja Wy dodajecie te filmikii ? Wklejacie link z jakiegos google drive? Czy jak?
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Tak, na google drive najlepiej wrzucić plik i wysłać do niego link, bo stamtąd nie wywala, ani nie blokuje, jak np. YouTube czasem
Zablokowany