Rekrutacja na aktorkę - Ritney (podejście nr 2)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Ritney

Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 12:02

Witam ponownie,

Przesyłam swoje drugie podejście :) Na szczęście po ostatnim razie współlokatorzy nie widzą problemu w moich próbach, krzykach i piskach więc jest już dobrze i już nie ma takiego stresu jak wcześniej przy nagrywaniu :)

Mała uwaga! W scence na początku i na końcu jest krzyk więc mam nadzieję, że nie będę musiała oddawać za laryngologa czy za głośniki, ani że sąsiedzi się nie przestraszą xD Oraz głos w scence jest całkowicie modulowany (starałam się dostosować do postaci niż dawać swój ,,normalny" głos), proszę o wyrozumiałość :)

Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka

Niestety problem tym razem jest w czym innym. Miał minąć minimum miesiąc od Twojego pierwszego podejścia, a nie minęły nawet 3 tygodnie. Z tego względu odrzucam rekrutację

Ogólnie, taki okres jest wyznaczony po to, żeby rekrut poświęcił ten czas na spokojnie na ćwiczenia i eliminowanie swoich braków w umiejętnościach z poprzedniego podejścia, by mógł poczynić znaczący postęp, a nie zgłaszać się co chwila, gdy dusza zapragnie
Awatar użytkownika
Ritney

Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 12:02

Hej,

Rozumiem odrzucenie. Rzeczywiście za bardzo się pospieszyłam. Zapomniałam całkowicie, że nie minęło wystarczająco czasu do wysłania kolejnego zgłoszenia :( No nic, za własną głupotę i pośpiech trzeba płacić jakąś cenę ^^"
Zablokowany