Rekrutacja lION v3

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
LiON

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Animator (młodszy)

Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:10

No siemaneczko, pewnie niedługo pobiję rekord pod względem prób na aktora xD

Krasnoludki:

Scenka (jako ten niebieski):
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Cześć o/

Dziękuje, że zdecydowałeś się znów podchodzić do rekrutacji na aktora. Wytrwały jesteś! Skoro to Twoje trzecie już podejście, to musiałem odrobić lekcję i przejrzeć Twoje wcześniejsze rekrutacje, także mam nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej, a więc przejdę od razu do oceny...

Zacznę od krasnoludków:
-Jeśli chodzi o audio - na wstępie mogłeś uprzedzić, że będzie głośno na końcu w krasnoludkach... Wydaje się, że masz troszkę zbyt duże wychwytywanie mikrofonu włączone, bo zbiera Ci szum , czego z poprzednich rekrutacji też nie poprawiłeś. Czasem było słychać kliknięcie myszki i jakieś ocieranie czegoś o mikrofon (0:24). Momentami samoistnie Cię podgłaśniało (przykład- na początku). Od jakiejś 1:20 słychać dziwne dźwięki podchodzące mi pod "chrapanie"
-Jeśli chodzi o modulację - tu raczej nie masz z nią problemu, tylko czasem może źle (?) interpretujesz, co sprawia, że niektóre zdania brzmią sztucznie (nazwijmy to tak). Emocji tylko troszkę było, ale najbardziej zabrakło mi tu jeszcze tej zabawy głosem (fajnie by to brzmiało jakbyś łączył emocje z głosem - tak jak wcześniej było mówione głos stitcha Ci pasuje, ale więcej wiary w siebie, i nie bój się tekstu, bo 2-3 razy usłyszałem w Twoim głosie takie "pisklątko")
-Jeśli chodzi o dykcję - no to tu raczej nie mam co się przyczepić, dobrze akcentujesz wypowiedzi, wymowę też masz nienaganną - jedynie tylko 2 momenty dla mnie były takie problematyczne, mianowicie (0:23) mówisz "dzieć nie były (...)" (poza tym tu musiałbyś być zły przecież jesteś oburzony, że te dzieciaki są wprost za bardzo uparte xd) I moment (0:39) kiedy zwalniasz, to dodajesz jakieś niepotrzebne głoski i słychać takie "nOajstarszy".

Najbardziej tutaj moim zdaniem modulacja + emocje i audio by było do poprawy

Przejdziemy teraz do scenki:
-Jeśli chodzi o audio - no tu to w ogóle nie słyszę szumów i jest lepiej niż w krasnoludkach; czasem (rzadko momentami) było ciut za głośno, i 3-4 razy słyszałem jak przebijają się głoski wybuchowe tj "p,b,g" itp.
-Jeśli chodzi o dykcję - 0:24 słyszę takie "szzyją" (NI to "sz" ni to "ż"), tak to lepiej niż w krasnoludkach
-Jeśli chodzi o modulację - no tu bardziej już liczą się emocje w głosie niż sam głos (choć pasuje w niektórych momentach), aczkolwiek no mało błędów tu zauważyłem, więc też lepiej niż w krasnalach.

Proponowałbym nagrywać też pod wyciszoną scenkę, będzie wtedy też łatwiej usłyszeć wszystkie mankamenty, które by były do poprawy ( o ile by takie zaistniały )

Potrzebuje Twojej większej pewności siebie! O ile w scence było mało błędów, to i tak krasnoludki pozostawiają wiele do życzenia. Na ten moment nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktora.
Proponowałbym żebyś jeszcze raz podszedł do rekrutacji za miesiąc (mam nadzieję, że Cię to nie w żaden sposób nie demotywuje do działania).

Jeśli miałbyś jakieś pytania odnośnie tego jak poprawić swoje audio, czy też jak uwalniać emocje, by były one charakterystycznie widoczne przez słuchającego, to zapraszam na discorda, albo napisz do mnie na priv na forum, a z miłą chęcią Ci pomogę, jeśli będziesz chciał.

Powodzenia i widzimy się za miesiąc! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
LiON

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Animator (młodszy)

Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:10

Heh, chyba jednak nie jest mi to przeznaczone xdd Dzięki za ocenke ;D
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

lION pisze:
01 mar 2020, 21:37
Heh, chyba jednak nie jest mi to przeznaczone xdd Dzięki za ocenke ;D
Nie, że nie jest Ci to przeznaczone, tylko trzeba poprawić pewne mankamenty, które pojawiają się w nagraniach. Nie poddawaj się tak szybko! Na pewno jeśli dasz z siebie 110 % to o wiele lepiej będzie to wyglądać :D Zaufaj mi i przyjdź za miesiąc, weź do serca sobie te rady, które Ci dałem, a będzie o niebo lepiej!
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
LiON

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Animator (młodszy)

Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:10

Aj trochę źle się wyraziłem, pewnie spróbuję kiedyś znowu ; p Chociaż w tej sytuacji fajnie brzmi Twoje "tak szybko" xd
Zablokowany