Rekrutacja na aktora.

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

patryk112131

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2020, 10:19

Witam.


krasnoludki:
scenka:



Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Cześć! o/
Cieszy mnie to, że zechciałeś się rekrutować na aktora. Także przejdę od razu do oceny...

Krasnoludki
Z modulacją nie masz najmniejszych problemów, tak samo z interpretowaniem tekstu (choć mam niedosyt tej różnorodności głosów :D ). Zwróciłbym uwagę tutaj na dykcję — mianowicie końcówki (zjadasz końcówki, niektóre głoski np. "wszyskich", "jes" itd). Doczepiłbym się tutaj też do audio — słychać lekkie szumy w tle, przebicia dźwięków (głoski wybuchowe "p,b,g" itp), proponuje też założyć pop filtr, żeby zniwelować wszelkie takie mankamenty. No i poprawić jakość sprzętu :)

Scenka
W pewnych momentach byłeś tak zbliżony modulacją do głosu Pinokia, że chwilowo się zawiesiłem. Tu nie mam nic do przyczepienia się. Jedynie co mi przeszkadza, to nieszczęsne audio :c. Dużo przebijających się dźwięków, dmuchanie w mikrofon — czyli tak jak powyżej wspomniałem, żeby założyć pop filtr, a powinno być lepiej.

Niestety nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktora, niewiele brakuje Ci do jej zdobycia. Prosiłbym o poprawienie jakości sprzętu w głównej mierze. Proste zabiegi tj. nakładanie na siebie koca i na mikrofon też coś pomogą. Tak samo założenie pop filtra i zmniejszenie czułości nagrywania etc. Próbuj i zapraszam za miesiąc. Jeśli miałbyś jakieś pytania, to zapraszam poprzez forum, lub na discordzie :)

Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
patryk112131

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2020, 10:19

Dziękuję bardzo za uwagi. Z pewnością spróbuje za miesiąc.
Zablokowany