Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

mateusz_kita

Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2020, 22:05

Szanowni,

po namowie otoczenia, postanowiłem się ośmielić i spróbować sił :)

Poniżej linki
Krasnoludki:
Scenka Król Lew:

Świadom swych niedoskonałości, będę wdzięczny za każdą szczerą opinię.

Pozdrawiam
MK
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/

Cieszę się, że chcesz dołączyć do aktorów NK, także przejdę od razu do oceny:

Krasnoludki
Pierwsze co rzuca się w uszy, to te nieszczęsne szumy w tle, a także hiperpoprawność, nienaturalnie to brzmi. Brak w tym emocji, ani jakiejkolwiek modulacji (tudzież zabawy) głosem. Jest za wolno, aż przyśpieszyłem nagranie do 1,25, by to jakoś "żywo" brzmiało :lol:
Radziłbym też założyć pop filtr, ponieważ momentami wydawało mi się, że głoski wybuchowe ( tj. "p,b,d" itp ) dały się we znaki.

Scenka
Tu z emocjami w głosie było troszkę lepiej niż w krasnoludkach, aczkolwiek takie mankamenty jak szumy nie były nadal wyeliminowane. Też wdała się hiperpoprawność, ale ze względu na postać ma ona charakterystyczny (arystokratyczny) sposób mówienia. Bądź co bądź nie brzmi to naturalnie.

I co tu z Tobą zrobić.... Dobra, masz dwa tygodnie (począwszy od dnia dzisiejszego 22.03, a kończąc na 05.04) na poprawienie krasnoludków - ma być słyszalna w Twoim głosie ekspresja, emocje, modulacja (zabawa głosem) i zwiększ tempo!
Jeśli Ci się uda - a mam taką nadzieję - to zniweluj te szumy w tle (nałóż koc na siebie i mikrofon przy nagrywaniu, zmniejsz jego czułość etc.). Bardziej wyluzuj się przy mówieniu, opowiedz coś tym wierszem. Mniej recytacji, a więcej gry aktorskiej!

Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej o/
Jak już wspomniałem, czas na realizację nagrania poprawki mija z dniem dzisiejszym. Do godziny 23:59 jest jeszcze możliwość wrzucenia materiału. W przeciwnym wypadku rekrutacja będzie uznana za negatywną.
Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany