Rekrutacja na aktorkę - werka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

werka

Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:14

Hejka wszystkim!

Od zawsze interesowałam się dubbingiem. W końcu przełamałam się i postanowiłam spróbować swoich sił :)
Poniżej są linki do moich nagrań. Mam nadzieję, że się spodobają ^^

Krasonludki:


Vandelopa i księżniczki: (dubbing wszystkich postaci)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!!!

Pierwsze co mi się mocno rzuca w uszy, to takie chamskie "cj" zamiast "ci, ć". "bycj", "lecje", musisz się pilnować. Domyślam się, że to pewnie taka maniera, którą ma duża ilość dziewczyn, które starają się swój głos "usłodzić", no niekoniecznie zawsze jest to potrzebne.
"Vandelocie" - powinno być chyba "Vandelopie", chyba, że Kopciuszek specjalnie źle wymawia jej imię
"Ciuchlantu" - "CiuchlanDu" <--- pilnujemy się, głoski twarde czytamy twardo!
Kwestie Małej Syrenki są jakoś dziwnie szeptane, jakbyś się bała mówić głośniej, bo ktoś za ścianą usłyszy. Jak trzeba mówić pełną parą, to trzeba mówić pełną parą, musisz się przemóc.
Noo i musisz się bardzo pilnować, aby nie zjadać końcówek i nie sklejać wyrazów w zdaniu. To kwestia odsłuchania nagrań po ich nagraniu. Gdy zauważysz błąd, lecisz jeszcze raz.
Druga połowa scenki była naprawdę fajna, ale ta pierwsza pokazała mankamenty, które jednak przeważyły szalę. Żebyś jednak nie porzucała nadziei, myślę, że w przeciągu miesiąca będziesz w stanie się wyrobić na tyle, aby dostać rangę. Musisz jedynie dbać o dykcję i przemóc strach przed pełnym otwieraniem gardła przy nagrywaniu. Nie bój się, że ktoś cię usłyszy. Jeżeli się stresujesz, a mieszkasz z rodzicami na przykład, poinformuj ich, że będziesz teraz głośniej. Jeżeli stresujesz się jednak sąsiadów za ścianą - póki nie nagrywasz po 22, nic ci nie mogą zrobić!;))
A póki co, zapraszam za miesiąc, i bardzo liczę na to, że wrócisz! Powodzenia i pozdrawiam!
Zablokowany