Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

MartaK

Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 09:43

Wiersz i dubbing znajdują się pod tym samym linkiem do Dysku Goggle:
https://drive.google.com/drive/u/0/fold ... nBg8__ERv6
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Udostępnij link to oglądania, inaczej bedzie trzeba non stop prosić o dostęp :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
MartaK

Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 09:43

https://drive.google.com/drive/u/0/fold ... nBg8__ERv6
Tu krasnoludki, nie za bardzo wiem jeszcze jak to działa, czy teraz jest dobrze? :p
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Tak, teraz jest w porządku
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że zdecydowałaś się zrekrutować na aktorkę. Przejdźmy więc do sprawdzenia nagrań :)

Krasnoludki
Nie było konieczne nagrywanie się kamerką, ze względu, że większość ( a raczej wszystko ) jest nagrywane poprzez sam mikrofon. Jeśli chodzi o dykcję to doczepię się przeistaczania słów z "są" na "som" itp., a także zjadania liter ( np. w zdaniu "(...) tylko czoło marszczył" - a jest w oryginale "Zmarszczył" ). w gruncie rzeczy dykcję masz nienaganną, ale lepiej by było, gdybyś nagrywała się na mikrofon niżeli telefonem.
Czego mi jeszcze zabrakło w krasnoludkach.... O ile akcentacja wypowiedzi była w miarę dobra, to tak zabrakło mi troszkę emocji i przede wszystkim tej zabawy głosem (modulacji)!

Scenka
Dobrze wchodzisz w kłapy w większości, dobrze odnajdujesz się w jej roli, natomiast jest kilka mankamentów - typu dmuchanie w mikrofon momentami, przebicia dźwięków (głoski wybuchowe typu "p,b,g" itp), lekkie szumy w tle i wszystko słychać na lewym kanale (chyba, że tylko ja słyszę na lewy kanał).
Proponuje założyć pop filtr (kupić albo zmontować samemu), żeby w większości zniwelować takie mankamenty, albo też okrywać się kocem i mikrofon - by niwelować szumy. Wszystko jest opisane w naszej szkółce NK, a jeśli to nie wystarcza, to można napisać na forum (do mnie, czy do innych opiekunów) lub wejść na discorda i tam poszukać informacji. Obojętnie której osoby zapytasz to też albo podpowie, albo przekieruje na dany kanał ^^

Na ten moment nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktorki. Popracuj najbardziej nad modulacją i emocjami w głosie, a z mikrofonem, żeby był w mono przy nagrywaniu, a nie na konkretny kanał!
Do kolejnej rekrutacji możesz przystąpić dopiero po upływie miesiąca. Mam nadzieję, że nie poddasz się i przybędziesz tutaj po upływie tego okresu czasu!

Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany