rekrutacja na aktora - łysol

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
łysol

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 20:18

scena -
krasnoludki -
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że zdecydowałeś się rekrutować w sekcji dla aktorów. Przejdę więc do oceny:

Krasnoludki
Pierwsze co rzuca się na słuch to Twoja hiperpoprawność, która brzmi nienaturalnie w odsłuchu. Momentami słychać jak dźwięk jest podbijany - tzn. mowa tu o głoskach wybuchowych, które dają się we znaki, a jest to spowodowane tym, że albo nie masz założonego pop filtru, albo jesteś bardzo blisko mikrofonu. Słychać błędną wymowę słów tj. "som" zamiast "są" , czy też "zimujom" zamiast "zimują". Zjadałeś końcówki np. przy słowie "jesT". Popracowałbym trochę nad emisją głosową - otwieraj szeroko usta jak artykułujesz słowa, przekładaj słowa na przód (wyobrażaj sobie, że mówisz "do przodu", a nie gdzieś tam skrycie za sobą). Modulacja wypadła tutaj dobrze, natomiast brakuje mi trochę takich emocji w głosie - łatwiej jest nauczyć się wiersza i mówić go z pamięci, wtedy utożsamienie z tekstem przyjdzie samo, a opowieść będzie "wyraźniejsza"

Scenka
Widzę, że z modulacją nie masz najmniejszych problemów, aczkolwiek tu brzmi gorzej audio niż w krasnoludkach. Dźwięk jest teraz "pusty" w środku, jakbyś mówił trochę w takim "pustym" pokoju (nie ma aż takiego pogłosu, ale w każdym razie brzmi to "dziwnie" / nienaturalnie bym powiedział)

Mało brakuje, więc nagraj jeszcze raz krasnoludki, biorąc wszystkie uwagi jakie napisałem pod uwagę. Masz czas do 07.04.20 więc powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
łysol

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 20:18

krasnoludki wersja 2 :
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że nadesłałeś kolejny materiał poprawkowy o który Cię poprosiłem. Tu już o wiele lepiej brzmią te krasnoludki, słychać było tą modulację (jednakże na przyszłość baw się tym głosem bardziej, śmiej się, wydziwiaj itp :D ). Niestety problem pojawił się w tym momencie z audio. Wystąpiło sprzężenie mikrofonu w tle oraz pogłos :/

Na tą chwilę niestety....
albo czekaj
z racji tego, że było widać poprawę największą z modulowaniem to przyznaję Ci rangę aktora. Odezwij się do mnie na priv na discordzie ^^
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany