[AKTORKA] Pandix Sing (2)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
PandixSing

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2018, 15:03

Powracam po ponad roku czasu, sądziłam, że zostawię nagranie krasnoludków sprzed roku, bo i tak nie mam jak aktualnie w domu dziecka, i przez kwarantannę ogarnąć nowych krasnoludków;;

Krasnoludki:

Scenki:
1:
2: (gram obie postacie)
Marzę o profesjonalnym dubbingu, a nawet w fandubbingu nie daję rady XDD
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siema!

Nie pilnujesz do końca dykcji, gdy już przychodzi czas na scenkę. W miarę ją ogarniasz przy Krasnalach. W miarę, bo masz bardzo zabawną manierę mówienia "ć" i "ci" - robisz to w dziecinny sposób. Domyślam się, że chcesz tym samym sobie "dopieścić" głos, tho, nie zawsze jest taka potrzeba? I unikaj tego po prostu, bo to nie jest dobry nawyk.
Pierwsza scenka to monolog - niewiele mi pokazała, tbh.
Druga była już lepsza. Nie jest zagrana źle, ale totalnie musisz przestać akcentować tak "sz". Robisz to ostentacyjnie, tak, że słuchając nagrania, narzucasz słuchaczom aby ci skupili się na twoim "szszszsz".
Although, brakuje mi tu scenki dynamicznej. W obu podesłanych filmach nie ma kłapów. Chciałabym wiedzieć, czy umiesz z nimi pracować (niektórzy się zaczynają stresować i gubią dykcję np, gdy widzą, że muszą się zmieścić z kwestią).
Także mam do ciebie prośbę - nagraj scenkę z animacji, nie musi być długa, poniżej minuty, z emocjami wybuchowymi (radość, strach, smutek, rozpacz, zaskoczenie etc etc).
Daję ci na to tydzień, czyli do 15 kwietnia włącznie.
Awatar użytkownika
PandixSing

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2018, 15:03

Scenka:


^^^^^^^^^^
Marzę o profesjonalnym dubbingu, a nawet w fandubbingu nie daję rady XDD
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!!

Na starcie powiem, nie będzie zbyt wesoło. Scenka, którą podesłałaś, wypadła gorzej od dwóch poprzednich materiałów.
"Co? Co?!" - tłumisz strasznie krzyk. Dobrym rozwiązaniem, nie w każdym przypadku, ale tutaj akurat, byłoby warknięcie, jeżeli zależałoby ci na tym, żeby nie krzyczeć.
0:38 - całkowicie skleiłaś ze sobą całą kwestię, wyszedł dość niezrozumiały bełkot.
1:15 - kolejna kwestia ze sklejonymi słowami.
Zauważyłam też u ciebie wadę wymowy. Seplenisz, i to dość niechlujnie. Nie brzmi to tak, jakbyś starała się, aby te kwestie były zrozumiałe. Gdy nagrywasz, warto robić duble, i wybierać te najwyraźniejsze. Im kwestia jest szybsza, tym gorzej da się ciebie zrozumieć. Nie odrzucam twojej rekrutacji ze względu na wadę wymowy, a ze względu na brak dobrej dykcji. Potrenuj ją sobie sama, może uda ci się ją wyćwiczyć bez pomocy logopedy. Jakiekolwiek ćwiczenia na poprawę dykcji znajdziesz w internecie, a jeżeli nie - zawsze możesz do mnie napisać. A póki co, bez rangi. Pozdrawiam!
Zablokowany