Rekrutacja na aktora - snuffky

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
waga.bunda

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2019, 21:56

Hej! Pierwszy raz coś montuję i zauważyłam że jakość audio spadła po wyrenderowaniu przeze mnie filmiku i nie miałam pojęcia jak to naprawić, więc tak zostawiłam. Zazwyczaj jest tak jak w krasnoludkach :D

KRASNOLUDKI





SCENKA


Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka!

Do krasnoludków nie mam się do czego przyczepić za bardzo. Modulacje są, emocje też. Dykcja również jest w miarę w porządku. Uważaj tylko na dobre stawianie akcentów w słowach. W języku polskim zwykle główny akcent pada na przedostatnią sylabę w słowie, a Tobie zdarzało się czasem kłaść go na ostatnią sylabę, przez co wypowiedź stawała się trochę nienaturalna. Nie straciłaś dykcji, mimo przyspieszenia w jednym miejscu, co się chwali! :)

Fajnie Ci wyszła scenka. Modulacje głosów pasowały do postaci. Pamiętaj jednak, by nagrywać też reakcje postaci, jak np. Lindsay szarpie się klamką od drzwi. Przydałyby się tutaj jakieś stęknięcia czy tego typu podobne odgłosy.

Brakowało mi jednak w krasnoludkach i scence jakiś skrajnych emocji, bo w podesłanej przez Ciebie scence była tylko w sumie babska pogadanka. Dlatego proszę byś do 17.04 dosłała jakąś scenkę z większą ilością akcji. To znaczy, gdzie będziesz mogła pokazać jakieś ogromne emocje postaci, np. rozpacz, smutek, wściekłość lub euforię radości.
Awatar użytkownika
waga.bunda

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2019, 21:56

Hej, dosyłam scenkę :D


Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Świetnie dobrana scenka. Twój głos pasuje do obydwu postaci. Fajnie, że tym razem nagrałaś reakcje.

"Do pokoju JAAAAAAAZZZDDDAAAAAAA" było mistrzowskie! <3

Z przyjemnością mogę Ci przyznać rangę Aktorki! :D
Awatar użytkownika
waga.bunda

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2019, 21:56

Haha, dzięki! :D
Zablokowany