Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Pinka

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:07

Cześć,
Pomyślałam sobie, że spróbuję swoich sił w dubbingu. Zawsze gdzieś tam skrycie od dziecka o tym marzyłam, ale dopiero teraz zdecydowałam się coś zdziałać. :)
Pierwszy link jest linkiem do bajki "Fineasz i Ferb", w której podstawiłam głos pod Fretkę Flynn (rudowłosą dziewczynę).
Drugi link to link do krasnoludków.
Bardzo chciałabym poznać Waszą opinię, a przede wszystkim usłyszeć konstruktywną krytykę, która umożliwi mi dalszy rozwój :)


1.

2.
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że zdecydowałaś się rekrutować na aktorkę ^^, przejdę od razu do oceny:

Krasnoludki
Fajnie zrobione krasnoludki, dobra interpretacja, a także akcentowanie wypowiedzi. Nie mam co przyczepić się do nadawania emocji, natomiast mam małą uwagę co do dykcji - wydawało mi się, że momentami mówisz z "wyciągniętym" / położonym językiem na zębach, przez co podkreślałaś to "s"' w wypowiedziach, - no i niektóre zjedzone końcówki np. przy słowie "jest" - "jes.." . Jeszcze brakowało mi trochę tej zabawy głosem (modulacji), ale w większości jest to dobrze zrobione ^^

Scenka
W przypadku krasnoludków, jak i scenki problem stanowi audio, gdzie w wierszu słychać takie zakłócenia mikrofonu z lekka (nazwijmy to szumami), no i pop filtr koniecznie - gdyż słychać podbicia dźwięków (głoski wybuchowe dają się we znaki tj. "p,b,g" itp.)

Można kupić, lub samemu wykonać taki pop filtr, a efekt nagrania też powinien być lepszy.

Na ten moment nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktorki, ale masz tydzień (do 17.04), żeby przesłać w tym samym temacie rekrutacji (nie twórz nowego) kolejne nagranie, ale tym razem wiersz pt. "Na straganie" Jana Brzechwy
https://docs.google.com/document/d/1STW ... sp=sharing
Uwzględnij w tym wszystkie uwagi, wdrąż się w samo sedno wiersza. Czekam na nagranie!
Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Pinka

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:07

Podsyłam swoje drugie podejście :)

Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Heej! o/
Fajnie przedstawiony wiersz, jest ciekawiej :D (no i ważne, że zastosowałaś się do tego, co ostatnio mówiłem). Jedyny problem jaki się pojawia to audio - kliknięcia myszką, głoski wybuchowe (Wystarczy oddalić się od mikrofonu lub ustawić go niżej i pod kątem, wtedy nie ma "scentralizowanego punktu mówienia").

Przyznaję Ci rangę aktorki! Zgłoś się po rangę na discordzie.... No i powodzenia z projektami! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany