Rekrutacja na aktora - Lou

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Lou

Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2019, 09:38

WIERSZ -
SCENKA (wszystkie żeńskie postaci - Lou, Chłopiec - Jasper) -
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Nishiamori pisze:
10 kwie 2020, 23:35
SCENKA (wszystkie żeńskie postaci - Lou, Chłopiec - Jasper)
Co masz na myśli przez "wszystkie żeńskie postaci - Lou". Nie jest to Twój nick z tego, co widzę po profilu, więc w takim razie, którą postać grasz Ty?
Awatar użytkownika
Lou

Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2019, 09:38

Alisun pisze:
11 kwie 2020, 22:11
Nishiamori pisze:
10 kwie 2020, 23:35
SCENKA (wszystkie żeńskie postaci - Lou, Chłopiec - Jasper)
Co masz na myśli przez "wszystkie żeńskie postaci - Lou". Nie jest to Twój nick z tego, co widzę po profilu, więc w takim razie, którą postać grasz Ty?
Konto na NK zrobiłam sobie jakiś czas temu, gdy miałam inny nick. Lou to mój obecny nick, niestety po przeszukaniu nie udało mi się znaleźć możliwości zmiany nicku.
"wszystkie żeńskie postaci" to dziewczyna i 2 dziewczynki
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Ok, zmieniłam Ci w takim razie nick. Wystarczyło podpisać: "wszystkie żeńskie postacie - ja", bo inaczej właśnie mogą się pojawiać nieścisłości, jak masz inny nick, a inaczej się podpisujesz
Awatar użytkownika
Lou

Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2019, 09:38

A mogłabyś sprawdzić mi tę rekrutację?
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że zdecydowałaś się rekrutować na aktorkę, wybacz za troszkę zwlekania z tym, nie mniej jednak przejdę od razu do oceny:

Krasnoludki
Masz przyjemną barwę głosu, z modulacją nie masz takowo problemów, aczkolwiek zabrakło mi pod koniec tej zabawy głosem. Na początku dobrze interpretowałaś, ekspresje było słychać, a także i grę aktorską, ale po drodze ona zanikała. W pewnych momentach zaczęłaś stawiać przecinki tam, gdzie ich nie powinno być, przez co stwarzałaś nienaturalne przerwy w kwestiach. Jeszcze kilka uwag odnośnie audio, to pojawiające się głoski wybuchowe, przebijające się dźwięki, dmuchanie w mikrofon. Proponowałbym tutaj pobawić się z ustawieniem mikrofonu (w tym celu też odsyłam do naszej szkółki, która znajduje się na forum - lub prywatnie pisz, bądź na discordzie).

Scenka
Jeśli chodzi o scenkę, to tutaj jak najbardziej wpisujesz się w rolę "lolitkowych" postaci, lub do takich dziecięcych głosów (i to jest dobra cecha :D ). Co do głównej bohaterki, to tu mi nie pasowała ani gra aktorska (brak emocji, wszystko było takie sztucznie wypowiedziane, bez emocji, dałaś odczucie, że "tekst to tylko tekst" i trzeba go powiedzieć). Momentami wdały się mankamenty tj. przestery w niektórych miejscach (najbardziej na końcu), jak dziewczynki krzyczą to jest niewyregulowana głośność, przez co jest po prostu za głośno.

W tym wypadku waham się, więc dam Ci szansę. Poproszę byś nagrała mi wiersz pt. "Na straganie" Jana Brzechwy. Nie musisz zakładać nowego tematu, wrzucisz go w ten sam temat. Wyznaczam termin na 22.04.20. Prosiłbym o dokładne przejrzenie szkółki NK (bądź kontakt dc, forum) i przestudiowanie tego co wymieniłem - na co zwróciłem uwagę itp.
Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
Lou

Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2019, 09:38

Na straganie:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka!

Przychodzę w imieniu kolegi.
Masz przyjemną dykcję, nie słucha się ciebie tak źle, ale masz problem z graniem głosem. Postacie wychodzą ci bardzo płasko, a ważne jest, aby twój głos w jakiś sposób odzwierciedlał też charakter granej postaci. Proponuję ci, abyś poćwiczyła sobie jeszcze trochę, a gdy stwierdzisz, że widać u ciebie postępy, spróbowała podejść jeszcze raz! Masz super fajną barwę i myślę, że jeszcze tylko odrobinka samozaparcia i będzie z ciebie cudna aktorka! A póki co, bez rangi. Pozdrawiam!
Zablokowany