Rekrutacja na aktora - sMxeN

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
sMxeN

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2020, 14:40

krasnoludki:


Scenka:


Do scenki z oryginału podebrałem tylko śmiech, reszta była robiona samodzielnie, na mic (hf-50) nakładałem tylko lekką redukcję szumu.
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Cześć! o/
Cieszę się, że zdecydowałeś się rekrutować na aktora. Zatem przejdę od razu do nagrań:

Krasnoludki
Krótko mówiąc - podobały mi się krasnoludki, a najbardziej modulacja. Jedynie do czego mógłbym się doczepić to dykcja (niektóre końcówki zjadałeś, a do tego 1-2 kwestie gdzie inaczej powiedziałeś - lub nie powiedziałeś - niż jak jest w oryginale), a do tego większość było bez ekspresji w głosie, bez emocji. Możesz super modulować/bawić się głosem, natomiast do tego trzeba dodać też "życia", by tekst nie był tylko "tekstem", a opowieścią, która porwie słuchacza.

Scenka
W scence słychać gdzieniegdzie kliknięcia, puknięcia w klawiaturę, mikrofon itp. Jeśli już robić całą scenkę samemu, to wolałbym, żeby była w 100% samodzielna - mowa tu o tym śmiechu. Momentami wdały się przebicia dźwięku - głoski wybuchowe, które spowodowane są brakiem pop filtra, lub nazbyt bliskim ustawieniem mikrofonu, czy też czułości.

Na ten moment jesteś bardzo blisko otrzymania rangi aktora. Zatem prosiłbym, żebyś nagrał mi jeszcze raz wiersz - tym razem niech to będzie "Na straganie" Jana Brzechwy. Czas na realizację tej poprawki wyznaczam do 17.04 włącznie
https://docs.google.com/document/d/1STW ... EJYsU/edit

Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Awatar użytkownika
sMxeN

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2020, 14:40

Mam nadzieję że wyszło lepiej
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

o/
Dziękuje za przesłanie materiału poprawkowego. Z przyjemnością przyznaję Ci rangę aktora! Zgłoś się po rangę na discordzie. Powodzenia!
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany