Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Natipl

Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2020, 21:52

Dzień dobry, postanowiłam spróbować. Miło by było do was dołączyć, działać, tworzyć. Musi być to super satysfakcjonujące. Także załączam dwa nagrania. Pozdrawiam:)



Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka, zanim zacznę oceniać, małe pytanie - jaki masz mikrofon? Ciężko mi ocenić jego jakość, czy szumi bo nie jest za dobry, czy szumi bo jest źle ustawiony.
Natipl

Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2020, 21:52

Hej, nagrywałam przez komórkę...
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Aha! Czyli wszystko jasne. Jesteś w posiadaniu jakiegokolwiek mikrofonu w domu?
Natipl

Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2020, 21:52

Generalnie nie ale jeśli jest taka potrzeba to postaram się coś załatwić. Choć nie wiem gdzie obecnie dostanę mikrofon...
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

No to sprawa wygląda tak - póki nie będziesz miała mikrofonu, nie mogę ci dać rangi, ALE, żeby nie było, że jestem zła i niedobra, to gdy tylko uda ci się zdobyć mikrofon (tylko taki raczej lepszy niż gorszy), to odezwij się do mnie na privie i ci dam rangę. Nie będziesz musiała jeszcze raz nagrywać scenki. Do tego czasu mam tylko do ciebie prośbę, żebyś nie osiadała na laurach i cały czas ćwiczyła wczuwanie się w postacie, nie tylko z anime, ale i z filmów, bajek, gier, etc. Bo teraz nie jest źle, ale nie jest też super ekstra, także póki masz czas, to ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz! A ja będę cierpliwie na ciebie czekać! Pozdrawiam!
Natipl

Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2020, 21:52

O super, dziękuję. Powiedz mi ile muszę zainwestować minimum w taki mikrofon? Czym się kierować w zakupie?
Zablokowany