Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

patryk112131

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2020, 10:19

Cześć, postanowiłem spróbować drugi raz. Ponownie wybrałem scenkę ze Shreka, bo uważam go za fenomen wśród bajek :D .

Scenka


Krasnoludki


Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że przystąpiłeś do rekrutacji na aktora. To bez przedłużania:

Krasnoludki

Podoba mi się modulacja, a także ekspresja w głosie. Jedynym mankamentem jaki się pojawia tutaj jest audio - gdzieniegdzie słychać przebitki dźwięków, wybuchowe głoski, pogłos w pokoju (daj znać w komentarzu gdzie nagrywałeś i czy masz pop filtr i jaki masz mikrofon - jaki model). W gruncie rzeczy super!

Scenka

Wiedziałem, że podkładasz głos Farquaada, ale ciastek... Zawiesiłem się w pewnym momencie, bo tak bardzo było zbliżone do oryginalnego głosu ciastka, że musiałem kilka razy obejrzeć. Jeśli to Twój głos to szanuje i też mi się podobała scenka. Jedna rzecz tylko mnie niepokoi - audio. Tak jak przy krasnoludkach, pojawiające się przestery, pogłos itd.

Daj znać w komentarzu o tych rzeczach, o których pisałem wyżej - i czy da radę to jakoś zniwelować.

Liczę na szybką odpowiedź! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
patryk112131

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2020, 10:19

Hej, dzięki za ocenę. Jeżeli chodzi o mikrofon - Genesis Radium 400 (pop- filtr był w zestawie).
Wydaje mi się, że pogłos jest spowodowany tym, że nagrywam w sporym pokoju.
Zastanawiam się czy użycie koców (jako kotar), zniweluje ten problem.
Nie wiem co innego mogłoby powodować defekty, o których wspominasz.
Z góry dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Nałożenie koca, lub użycie go jako kotary, może w jakimś stopniu zniwelować ten pogłos. Można też spróbować wziąć poduszkę i ustawić za mikrofonem, to też zmniejszy odbijanie się dźwięku. Przestery powstają z tego powodu, że czułość mikrofonu jest nazbyt wysoka jak na Twój ton, czy poziom głośności. W szkółce jest opisane też jak poprawnie ustawiać mikrofon, żeby też nie było słychać tych głosek wybuchowych.

Nie mniej jednak przyznaję Ci rangę aktora i baw się dobrze! Zgłoś się po rangę na discordzie!
Powodzenia w projektach! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany