Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Po prostu Oskar

Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2020, 00:03

Link do krasnoludków: tu wklej link (
Link do scenki: tu wklej link (
Czym nagrywałeś/nagrywałaś swój głos (nazwa mikrofonu): tu wpisz (mile widziane)

jak to mówią Kto nie ryzykuje szampana nie pije
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka. Na wstępie Ci powiem, że niestety, ale czymkolwiek nagrywałeś, to nie jest wystarczające, by nadawało się do udziału w projektach NanoKarrin, więc tym samym nie mogę przyznać Ci rangi Aktora. Chętnie dałabym bardziej szczegółową opinie o Twoich umiejętnościach aktorskich. Jednak jakość Twoich nagrań jest na tyle słaba, że zniekształca głos, przez co ciężko się tego słucha i trudno Cię zrozumieć.

Jednak z uwagi, że sprzęt zawinił na pierwszym miejscu nie musisz czekać całego miesiąca, by podejść ponownie do rekrutacji. Możesz to zrobić, kiedy tylko załatwisz sobie nowy mikrofon i popfiltr do niego. Jeśli nie wiesz, jaki mikrofon kupić, to zachęcam do wejścia na nasz serwer na discordzie, a tam na kanał #pytania dubbingowe, gdzie ktoś na pewno chętnie Ci pomoże w wyborze mikrofonu. :) Co do popfiltra, to możesz go zrobić nawet samemu. W Szkółce aktorskiej na forum jest poradnik, jak go wykonać. Chociaż jest też pełno innych w internecie, jeśli ten ze szkółki Ci nie podpasuje.
Po prostu Oskar

Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2020, 00:03

Dzięki za tak szybką odpowiedz co do mikrofonu nwm czy warto mi kupować nowy sprzęt skoro nie oceniłaś mojego głosu
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Nie oceniłam, bo nie jestem w stanie z powodu jakości nagrań, które podesłałeś. Poza tym, to już od Ciebie zależy czy chciałbyś zaryzykować i poświęcić jakąś sumę pieniędzy na nowy mikrofon. Gry aktorskiej i modulacji zawsze można się nauczyć prędzej czy później - niezależnie od poziomu z jakim się zaczyna. Moja opinia na ich temat może tylko pochwalić pozytywne aspekty, zwrócić uwagę na to, czego unikać i na pewne kwestie warte dopracowania oraz ewentualnie nakierować, jak te błędy poprawić. Jednak nie zdecyduję za Ciebie, czy dalej będziesz chciał bawić się w fandubbing albo czy spróbujesz sił w profesjonalnym dubbingu w przyszłości. To jest już tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Jest mnóstwo ludzi poza grupą NanoKarrin, którzy robią projekty fandubbingowe w internecie. Możesz spróbować się do nich zgłosić z obecnym mikrofonem, ponagrywać się z nimi do scenek albo też sam zacząć je robić i zobaczysz czy fandubbing to jest coś, w czym chcesz się rozwijać dalej
Zablokowany