Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

bvrtyrus

Aktor

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2020, 16:19

Jaki masz mikrofon: novox nc1, pop filtr, koszyk, statyw
Krasnoludki:
Scenka:

~Mor3-0n i Bartyrus! Potężni i Wielcy BOGOWIE!!~
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siema!

Nie wiem czy ty tak specjalnie, ale za głos Klocucha będziesz miał u mnie totalnie fory, rozmiękczyłeś mnie!
Szkoda, że w scence narzuciłeś na głos Billa efekt, bo przez to momentami nie da się go kompletnie zrozumieć. Jedyne, co byłam w stanie usłyszeć, to to, że zagrałeś go zajebiście.
Stan był już nieco gorszy, ale dam głowę, że to przez nieodpowiednio dobraną barwę głosu pod postać.
Myślę, że problemy z dykcją wyrobisz już po pierwszych kilku projektach, gdy reżyser będzie od ciebie żądał poprawek. Nie będę się za dużo rozpisywać, dostaniesz rangę, liczę jednak na to, że będziesz się pilnował i pokażesz na co cię stać. Witamy w gronie Aktorów!
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Jeszcze dorzucę swoje trzy grosze:
Po pierwsze - Aktorzy w naszej grupie nie zajmują się obróbką nagrań. Wszelkie odszumianie nagrań, nakładanie na nie efektów należy do Dźwiękowców. Aktor wysyła surowe nagrania do Reżysera projektu, a on przekazuje je później dla Dźwiękowca, który je obrabia

Po drugie - Twój plik z Kransnoludkami bardzo dużo waży z nieznanych mi przyczyn. Może nakładałeś na to nagranie jakieś efekty i/lub nagrywałeś w formacie stereo. Nie wiem. Jednak tak jak wspomniałam - nie obrabiaj swoich nagrań - chyba że zostaniesz o to bezpośrednio poproszony przez Reżysera. Natomiast co do formatu, to nagrywaj swój głos w mono, a nie stereo ;)
bvrtyrus

Aktor

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2020, 16:19

O, okej, moj blad, zawsze nagrywalem w stereo. Wazy duzo poniewaz wyeksportowalem to jako 32 bitowy wav xD
Ale dobrze, bede sie stosowac

~Mor3-0n i Bartyrus! Potężni i Wielcy BOGOWIE!!~
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Spoko, każdy podchodzi do takich rzeczy inaczej, więc chciałam tylko wytłumaczyć :)
bvrtyrus

Aktor

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2020, 16:19

um, takie pytanie, jak ubiegac sie o range na discord?

~Mor3-0n i Bartyrus! Potężni i Wielcy BOGOWIE!!~
Awatar użytkownika
LiON

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Animator (młodszy)

Posty: 18
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:10

Wejdź w zakładkę "zgłoszenia problemy", napisz, że prosisz o rangę i daj linka do rekrutacji ;>
Zablokowany