Rekrutacja na aktora Karzeuu

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Jaki masz mikrofon: Novox nc-1
Krasnoludki:
Scenka:

Heej, to moje drugie podejście! Pierwsze było jakiś czas temu. Z góry Przepraszam, za ten okropny montaż (Dobrze, że ubiegam się o rolę aktora, a nie montażysty) Krasnoludki zostawiłam takie, jak poprzednio, bo ostatnio bardzo się podobały i to ze scenką był problem. Liczę, że tym razem Będzie lepiej Hah.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka
Do scenki potrzebne są uprawienia, udostępnij ją publicznie by rekruter nie miał kłopotu ze sprawdzeniem jej :3
Możesz też podlinkować poprzednią rekrutacje :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Hej, dziękuję za pomoc! Teraz powinno już działać, a tu link do poprzedniej rekrutacji
viewtopic.php?f=4&t=1591
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Krasnoludki trochę mało dynamiczne, ale to sprawia, że możesz się bardziej skupić na dykcji, która jest dobra. Bardzo ładna. Było tylko jedno, agresywne puknięcie w mikrofon - jeżeli masz popfiltr, to musisz go przestawić w taki sposób, żeby puknięć nie było, a jeżeli nie masz, to musisz sobie skombinować. Albo zrobić sama (w internecie jest pełno różnych tutoriali jak zmontować taki popfiltr), albo kupić (nie jest to drogi zakup, ok. 50 zł).
Scenka jest zaskakująco trudna do oceny. Zagrałaś przyzwoicie, ale czasami brakowało mi jakiegoś mocniejszego załamania głosu. Całość była zagrana na jednej emocji, brakowało jakiejś odskoczni.
Chciałabym, żebyś nagrała jeszcze jedną scenkę, już bez postaci płaczącej, tylko może tym razem zdenerwowanej albo przerażonej. A najlepiej taką, gdzie będziesz mogła lawirować między kilkoma emocjami.
Poczekam do 13 maja. Liczę na ciebie, bo twoja ranga jest już w gruncie rzeczy na wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Heej, bardzo dziękuję! Popfiltru jeszcze nie mam, ale jest na mojej liście zakupów (powiedziałam sobie, że kupię jak się do was dostanę Hah) i dobrze, nagram jeszcze inną scenkę, z innymi emocjami. Bardzo dziękuje za rady i poświęcony czas ❤️
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Heej, wybrałam tym razem scenkę z kilkoma różnymi emocjami, takimi jak zirytowanie, zaskoczenie i radość.
Mam nadzieje, że Ci się spodoba. A popfiltr już zamówiony!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Okej!!

Miło grasz. Przyzwoicie. Czasami się martwiłam o twoją dykcję, bo słyszałam, jak ci tam język skacze. Czasami też zjadałaś końcówki, ale to głównie wtedy, gdy kończyłaś frazę na wydechu (generalnie staramy się tego unikać, chyba, że wymaga tego kwestia, którą gramy). A tak poza tym, to, cóż, nie mam więcej uwag, witamy w gronie aktorów!
Masz teraz dostęp do castingów NK, możesz się tam rozejrzeć, na pewno coś dla siebie znajdziesz jak nie teraz, to w najbliższej przyszłości. Na Discordzie o swój kolorek musisz poprosić któregoś z aktywnych Moderatorów. No i co tu więcej gadać, baw się dobrze!
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Bardzo dziękuję! ❤️
Zablokowany