Rekrutacja na aktora - Nimfa_16

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Nimfa_16

Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:49

Jaki masz mikrofon: Huawei y7 prime 2018 tylko takim dysponuję
Krasnoludki i scenka: https://1drv.ms/u/s!AozDhzlqRGz-bt3NLUb ... 4?e=ceUp1V

Jestem bardzo ambitną osobą i mam ogromną nadzieję, że nadaję się do tej społeczności. Chciałabym spróbować z dubbingiem. Miałam lekkie problemy z montażem, robiłam to po raz pierwszy, z czyjąś pomocą na pewno niedługo się nauczę. :)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

"zimujom", "som", "ledzie", "piontek"
To takie main błędy w dykcji, które są dość drażniące. Musisz bardzo się pilnować przy "ę" i "ą". Nie akcentuj ich na chama, ale też nie przerabiaj na "en" i "om". Znajdź złoty środek miedzy tymi dwoma brzmieniami. Ale tak poza tym, super sympatyczny głosik, słychać w tobie zapał i energię and that makes me happy!
Nie ocenię scenki, bo nie jestem w stanie jej otworzyć ^^' Zapisz ją może w mp4 albo wmv i wrzuć raz jeszcze.
I ostatnia sprawa: widzę, że za mikrofon robił ci w tym wypadku telefon. Jeżeli planujesz u nas coś działać to jednak normalny, komputerowy mikrofon byłby must have'm. Półka cenowa dobrych mikrofonów zaczyna się na pułapie ok. 150 złotych. Jest to wydatek jaki jest, ale - jeżeli scenka jest równie sympatyczna co Krasnale - masz szansę na otrzymanie rangi, także pomyśl o tym.
A póki co, czekam na poprawnie zapisaną scenkę!
Awatar użytkownika
Nimfa_16

Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:49

Dziękuję za uwagi, będę nad tym pracowała. Tutaj przesyłam raz jeszcze filmik, teraz już powinno być w porządku :) https://1drv.ms/u/s!AozDhzlqRGz-bt3NLUb ... 4?e=5bQ1ca
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Myślę, że jedynym faktycznym problemem jest u ciebie to, że mówisz swoje kwestie za cicho, tak jakby bardziej do siebie. Nie szepczesz, ale mówisz za cicho, twój głos się gdzieś tam chowa do środka. Musisz się otworzyć przed mikrofonem, poczuć się jak postać, którą grasz, i nie bać się, że ktoś może cię usłyszeć za ścianą. Nie stresuj się, pogadaj z domownikami, żeby ci nie przeszkadzali, złap luz!
Chciałabym ci dać rangę, ale z powodu tego braku luzu, będziemy musiały poczekać. Spotkajmy się za miesiąc, a ty przez ten czas nabieraj odwagi przed mikrofonem, i pomyśl o zakupie powyższego. A na razie, pozdrawiam!
Zablokowany