Rekrutacja na aktora - Palczak

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Palczak

Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:01

mikrofon: novox nc-1
Krasnoludki:
Scenka:
Powinno działać, to dopiero początek mojej przygody ale no cóż jak się nie uda to nie zamierzam się poddawać (。◕‿◕。)

Pozdro Palczak :p
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siema!

Początek Krasnali zapowiadał tragedię, ale poza tym chooooleeeeeernie powolnym tempem i "zaślinionymi" zi i ci, to w sumie nie mam się do czego przyczepić.
"muskóów", zjadłeś "ł" po drodze. Kurde, masz swoje momenty, gdy chce się ciebie słuchać i brzmisz naprawdę przyzwoicie, ale na pierwszy rzut ucha słychać, że wzorujesz się mocno na polskim dubbingu bajki. Aktor gra tam pewne momenty na jednej linii tonacyjnej, nie wychyla się z tonem głosu ani w jedną, ani w drugą stronę. Gra trochę nienaturalnie, powstrzymuje się przed emocjami. Tobie takie wstrzymywanie emocji nie wyszło za dobrze. Jest to dość trudna sztuka, łatwiej jest zacząć od grania emocji,a następnie przejść do "grania ich powstrzymywania". Mam nadzieję, że ci nie namąciłam w głowie, ale suma sumarum wybrałeś sobie trudną scenkę, której nie zagrałeś najlepiej. Nie jest to scenka, której nie da się zagrać, ale musisz zapomnieć o tym, że słyszałeś polski dubbing i zacząć kombinować nad interpretacją sam.
A póki co, nie mogę ci dać rangi, ale liczę, że wrócisz do nas, gdy tylko opanujesz tę scenkę na 150%. Pozdrawiam!
Zablokowany