Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Voka

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:09

Jaki masz mikrofon: Audix i5 (wkrótce Rode NT1a)
Krasnoludki:
Scenka:




Witam! Mam więcej zrealizowanych scenek, jeśli chcecie sprawdzić. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Brak uprawnień do krasnoludków, udostępnij plik publicznie prosze :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Voka

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:09

Ok, plik udostępniony.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!!

Krasnoludki są super, nic dodać nic ująć, zgrabnie przeczytane, nie nudne, ładne!
Scenka z Ricka i Morty'ego jest genialna. Jedyne co mi mocno zgrzytało, to twoje nachalne zangielszczanie imienia "Morty", niepotrzebnie czytałeś "r" po angielsku, jesteśmy w Polsce, as far as i remember, to w polskim dubbingu uprościli to do przyjemniejszego w odsłuchu "Morti". Ty też powinieneś był tak zrobić, ale poza tym, zagrane super! ;)
Cicero jako postaci nie znam, ale jako widz uwierzyłam ci, że ma być postacią przerysowaną. I o to też głównie w tym wszystkim chodzi, aby osoba słuchająca wierzyła, że postać ma być taka a nie inna. A ty jesteś super przekonujący!
W drugiej scence słychać lekkie puknięcia w mikrofon. Jeżeli nie masz pop filtra, proponuję się zaopatrzyć, a jeżeli masz, to podreguluj go nieco, bo średnio spełnia swoją funkcję. Tutaj masz już potknięcia w dykcji, w dość randomowych miejscach, a przy tym brzmisz jak Bezi z Gothica. Znaczy, brzmisz trochę jak syntezator mowy, to niekoniecznie dobrze.
Ale suma sumarum uważam, że warto dać ci rangę, bo masz super zadatki! Czasami coś tam ci nie wyjdzie, ale ideałów nie ma, a ja ci dam kredyt zaufania! Witamy w gronie aktorów, przejrzyj otwarte teraz castingi, nagrywaj próbki i z niecierpliwością czekam na twój debiut na kanale!
Pozdrawiam!
Voka

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:09

Hej!

Dzięki za rangę i ocenę oraz za wypunktowanie błędów, które będę mógł wyeliminować.
To nachalne zangielszczanie Mortyego wzięło się zapewne z mojej niechęci do oficjalnego dubbingu do Rick & Morty ale to tylko moja opinia, którą schowam do kieszeni bo Twoja uwaga jest słuszna - to jest polski dubbing więc spolszczamy. Cicero to postać ze Skyrim, to błazen ze znacznym odchyleniem w stronę cienia, stąd te zmiany emocji.
"Brzmisz jak Bezi z Gothica" - cóż to właściwie komplement... "Jak syntezator mowy" - soft machine. Tak jak wspomniałem to jest coś nad czym pracuje i wkrótce nie będzie po tym śladu.
Pop filter posiadam, w tej scence coś po prostu nie zagrało. W przyszłym tygodniu wystartuję również z nagraniami na nowym mikrofonie (Rode NT1a). Jeszcze raz dzięki! Przejrzę otwarte castingi, nagram próbki i z niecierpliwością czekam na swój debiut na kanale!

Pozdrawiam!
Zablokowany