Rekrutacja na aktorkę

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Indiana

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:26

Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka:

Witam wszystkich! Pierwszy raz na tej grupie, ale cieszę się niezmiernie! Od dłuższego czasu interesuję się aktorstwem i działam aktywnie, żeby się rozwijać. Postanowiłam jednak, że i tutaj spróbuję swoich sił, a miałam przy tym wielką frajdę. Myślę, że to liczy się najbardziej ;) Mam nadzieję, że się spodoba ^^
Some things never change
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Sympatyczne Krasnale, raczej dykcję masz dobrą, interpretacja też ci się udała.
Ojaaa, Dori też ci wyszła super sympatycznie :O Nawet powiem ci, że słuchało mi się lepiej twojej Dori, niż tej z naszego polskiego dubbingu. Czasami mam wrażenie, że brakowało ci troszkę entuzjazmu, ale nie na tyle, żeby kwestia wyszła sztywno. Wydaje mi się też, że należałoby nieco bardziej pójść w krzyk, gdy kwestie były kierowane z oddali. Dykcja czasami była na granicy zrozumienia, ale wg mnie zawsze umiałaś z tego ładnie i zgrabnie wybrnąć.
Otrzymujesz więc rangę Aktora, zapraszam tym samym do przyjrzenia się otwartym castingom, a nuż znajdziesz coś dla siebie. Niecierpliwie czekam na twój debiut na kanale NK! Pamiętaj tylko o tym, aby zawsze przed nagrywaniem rozruszać mięśnie twarzy i język, to bardzo pomaga w tym, aby się nie wywalić na co by szybszych do wypowiedzenia kwestiach.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Indiana

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:26

Ogromnie się cieszę i jest mi niezmiernie miło, że tak uważasz! :) Jeżeli chodzi o krzyki, to obrabiając materiał uznałam, że ściszę te głośniejsze wypowiedzi, bo po przesłuchaniu nagrania, były zbyt głośne. Choć teraz myślę, że faktycznie mogłam je zostawić tak, jak były. Jestem z natury dość cichą osobą, ale takie właśnie wyzwania są najlepszą okazją, żeby się trochę bardziej ożywić. Dykcję staram się ćwiczyć codziennie, ale jak słychać muszę jeszcze trochę popracować ^^ W końcu nikt nie jest idealny ;) Wezmę sobie wszystkie rady do serca i będę się do nich jak najbardziej stosować. Przygodę czas zacząć! Pozdrawiam!
Some things never change
Zablokowany