Rekrutacja na Aktorkę

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Maggie

Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2020, 11:33

DiscordID: Maggie#0498
Jaki masz mikrofon: Superlux E205U
Krasnoludki:
Scenka:

Zacznijmy od tego, że bardzo się cieszę się, że mogę w końcu spróbować u was na rekrutacji! Strasznie długo się wstrzymywała, głównie dlatego, że... jestem kompletną pupą w sprawach Movie Maker'a ;_; Posiadanie sprzętu i jakiekolwiek zdolności aktorskie (tak naprawdę powiedzmy sobie bardzo, ale to bardzo amatorskie, nawet znikome) nic nie zdziała, jeśli nie radzę sobie z Movie Maker'em (a przynajmniej podczas rekrutacji...). Dlatego z góry przepraszam za stan scenki, bo zdaję sobie sprawę, że jest ona baaaardzo biedna ;_; Przepraszam!

Jedyny pocieszający fakt może być taki, że świetnie się bawiłam podczas nagrywania, a to chyba tak naprawdę ważniejsze, czy się dostanę czy nie. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Cóż mogę powiedzieć, liczę na słowa krytyki i uwagi, które pomogą mi w wyćwiczeniu mojego głosu. Nawet jeśli nie uda mi się tu, to cenne porady mogą mi pomóc w przyszłości, gdybym chciała ją związać z dubbingiem lub teatrem, co jest też moim małym marzeniem <3

Pozdrawiam i życzę wam spokojnej niedzieli~
~Maggie


PS. Jeżeli mam coś poprawić w scence to bardzo proszę o jakieś małe porady, bo tak naprawdę nie miałam pojęcia, jak to wszystko zrobić (nie ma to jak na start pokazać jak bardzo początkująca w tym temacie jestem, ehhh).

PS2. Poprawiłam link, przepraszam za kłopot!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 19:55 przez Maggie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
CelestialPain

Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 21:41

Zmień sposób udostępnienia plików, bo obecnie nie da się ich odtworzyć. Musisz skopiować link do udostępnienia na MyDrive
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Scenka dalej jest zablokowana :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Maggie

Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2020, 11:33

Przepraszam was bardzo, spróbuję to jakoś naprawić >,<
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Nie masz za co przepraszać kochana <3
Po to jestem by ci pomóc tutaj na forum :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

"pie(r)wsze" - zjadłaś "r", wypowiedziałaś je bardzo płasko. Poza tym, mówisz nienaturalnie wręcz wolno momentami, jakbyś się zastanawiała nad czytanym tekstem. Brakuje ci mocy w głosie, mówisz tak, jakbyś się bała mikrofonu. No worries, on nie gryzie, także buźka nieco szerzej.
W scence również dużym problemem było to, że nie otwierałaś odpowiednio szeroko ust, przez co wychodziło ci czasami coś na pograniczy mamrotania. Generalnie super dobrana scenka gdy nie chce się za dużo krzyczeć, bo w tym wypadku twoja maniera pół szeptania była bardzo w punkt. Przepuszczę scenkę, bo zagrałaś dość wiarygodnie, ale niestety, nie mogę ci dać na tym etapie rangi.
Polecam ci powoli oswajać się z mikrofonem, mówieniem pełnymi ustami i pracowaniem nad dykcją. Zacznij później wprowadzać nieco dynamiczniejsze scenki na warsztat, jakieś szybsze kwestie, bardziej wypełnione emocjami. Myślę, że jeżeli się dobrze zepniesz, to w przeciągu miesiąca poprawisz się na tyle aby wrócić i walczyć o rangę. Wtedy jednak liczę, że wybierzesz ambitniejszą scenkę, z emocjami wybuchowymi - rozpacz, gniew, radość, zaskoczenie, panika etc.
Pozdrawiam!
Maggie

Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2020, 11:33

Dziękuję! W takim razie do zobaczenia za miesiąc :D
Zablokowany