Rekrutacja na aktora [Stimoj]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Stimoj

Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 14:38

DiscordID: Stimoj#0102
Jaki masz mikrofon: póki co z telefonu/słuchawek
Krasnoludki:
Scenka:

Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Jeżeli, chcesz dołączyć do ekipy NK najlepiej zainwestować w jakiś prowizoryczny mikrofon :3 na sam początek. Twoje rekru może zostać odrzucone przez szumy. Imo... i tak życzę powodzenia <3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siema!

"soł" - to chyba jedyne, co rzuciło mi się w uszy tak od buta. Poza tym, Krasnale są okej, troszkę mało dynamiczne, ale przynajmniej modulacje był różnorodne. Chodzi mi głównie o to, że brakowało ci jakiegoś entuzjazmu, czytałeś troszkę jak z kartki. Więcej życia!
"Stszesz" - to nie jest łatwe słowo do wymawiania, ma upierdliwą zbitkę głosek, ale cóż, scenkę wybrałeś sobie sam;) Poza tym, wszystkie te kwestie brzmiały tak samo, nie wiem, czy na tym polegać miał gag, że on próbuje różnych wersji a każda jest taka sama, no ale mi to średnio leżało.
0:30 - "(..) w porównaniu do mojej" - początku nie zrozumiałam wcale, wymruczałeś go pod nosem.
Cała postać jest generalnie zagrana na jednym tonie, brak jakichś większych przeskoków w tonie głosu czy czegokolwiek. Postać jest przez to płaska i jednowymiarowa. Zadaniem aktora jest jak najbardziej uwypuklić postać, aby nawet największy nudziarz wzbudzał minimum zainteresowania.
Nie wypowiedziałam się o mikrofonie, ale faktycznie, nie jest on najlepszy, i przez jego jakość, rangi i tak byś nie dostał. Ale póki nie masz nowego sprzętu, ćwicz dykcję i odgrywanie postaci, staraj się bawić granym charakterem, wczuwać się w niego.

Pozdrawiam!
Zablokowany