Rekrutacja na aktora- podejście drugie

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Mlody

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:26

DiscordID: Mlody#3406
mikrofon:
tracer pro studio
Krasnoludki:

Scenka:

[/info]

Witam, cześć i dzień dobry bądź też dobry wieczór.
po miesiącu pracy nad dykcją i aktorstwem postanowiłem znowu spróbować sił w rekrutacji.
zmieniłem tylko scenkę, Shrek do mnie trochę nie pasował. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego posta. będę próbować do skutku jeśli się nie uda. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

"z(y) wszystkich miast" - wiem, tam jest zbitka dwóch spółgłosek, ale to nie sprawia, że dodajemy do "z" tak wyraźnie słyszalne "y"
"skĄd", "piĄtek" - za bardzo wybijają się "ą". Cała zabawa polega na tym, aby znaleźć złoty środek między "ą" i "om", aby nie brzmiało to agresywnie, ale naturalnie i poprawnie.
I tutaj pauza, bo film został zablokowany, czekamy tydzień na dostarczenie scenki, albo w innej formie, albo takiej, której ci nie blokną (28.07).
Mlody

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:26

Czy mógłbym wysłać ten film e- mailem? YouTube blokuje ten filmik nie ważne co bym z nim nie robił.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Materiały powinny być publicznie dostępne (przy czym przez publicznie rozumiem dostępne tutaj dla każdego zainteresowanego, kto chciałby spojrzeć na rekrutację, niekoniecznie chodzi o oznaczanie filmu na YT jako publicznego).
A próbowałeś google drive?
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Tu masz opis, jak udostępnić plik na google drive, jeśli chciałbyś spróbować tej opcji:
https://rekrutacja.nanokarrin.pl/docs/a ... ogle-drive
Mlody

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:26

Teraz powinno działać (przynajmniej mam taką skromną nadzieje) zrobiłem zgodnie z opisem


Najmocniej przepraszam za kłopot. Nie wiedziałem, że Youtube wywinie mi takiego psikusa
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Podtrzymuje ocenę Krasnali.
"Nie wystarczy nam, że Entrapta gdzieś przepadła?" - dziwnie postawiony akcent w zdaniu, powinien był paść na imię.
Troszkę mało histeryczny ten śmiech, gdy Bow się schyla, śmiech powinien być nieco wyższy i bardziej maniakalny.
Zastanawiam się, czy masz może aparat na zębach albo stwierdzoną wadę wymowy? Bo momentami seplenisz, co samo w sobie nie jest jakimś wyznacznikiem tego, że rangi nie dostaniesz, ale fajnie od razu o takich rzeczach wiedzieć, czy jesteś w stanie nad tym zapanować czy nie.
Grasz dość przyzwoicie. Nie ma szaleństw, ale i scenkę wybrałeś sobie taką, że raczej nie było możliwości, abyś się na niej przewrócił.
Dostajesz ode mnie kredyt zaufania, ale pamiętaj, aby słuchać się reżysera, gdy ten każe ci coś poprawić, to robisz to, i słuchasz jego rad. Otrzymujesz rangę aktora. Rozejrzyj się po otwartych castingach, trenuj swoje umiejętności, a ja życzę powodzenia w dalszej karierze fandubbingera!

Pozdrawiam!
Mlody

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:26

Super, dziękuję! Podobno zdarza mi się 'mówić przez zęby'. Staram się szeroko otwierać szczękę i ją rozluźniać oraz masować przed nagrywaniem, ale mam ją bardzo... nie wiem jak to nazwać, sztywną? Tak czy inaczej pracuje nad tym i jest coraz lepiej. Dziękuje za kredyt zaufania i oczywiście będę słuchać się reżysera, bo w końcu słowo reżysera to święte słowo.

Pozdrawiam!
Zablokowany