Rekrutacja na aktora - Etelgal - podejście 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Etelgal

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2019, 17:38

DiscordID: Etelgal#7216
Jaki masz mikrofon: MKIT-900PRO
Krasnoludki:
Scenka:
Po miesiącu ćwiczenia dykcji oraz codziennych ćwiczeń na rozluźnienie aparatu mowy znów podejmuję próbę dołączenia do waszego wspaniałego grona aktorów. Mam nadzieję że moja praca przyniesie mi jakiś sukces.

Serdecznie Pozdrawiam

Etelgal
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Słychać jak bardzo pilnujesz się dykcji, mówisz powoli i dokładnie. No mi się tego słucha dobrze, ale wiem, że niektórzy przyczepili się do braku dynamiki. Tho, ode mnie duży plusik, Krasnale są super.
"Pa(w)" - równie dobrze mogła to być wina mikrofonu, który nie wyłapał ostatniej głoski, ale pilnujmy tego, aby nagrywać ponownie, gdy taki błąd się wkradnie.
"Zdaje mY się" - brak zaakcentowanych przerw między słowami, przez co zabrzmiało to jak jedna zbitka.
Kwestie krzyczane nagrywamy na mniejszej czułości mikrofonu, żeby uniknąć przesterów.
"To tu wlec" - ja usłyszałam "ty tu wlec", także pilnujmy tego, aby nagrania były jak najbardziej zrozumiałe dla słuchającego.
"Chciaem" - zjedzone "ł".
"Trzyciego" - za szybko powiedziane, przez co dykcja sobie pofrunęła.
Tych błędów trochę jest, ale są to błędy, które wg mnie da się fajnie wypracować z reżyserem. Dlatego też dam ci rangę Aktora. Ćwicz jednak dykcję i zwracaj uwagę na własne błędy.
A póki co, zapraszam do castingów NK, rozejrzyj się, znajdź coś dla siebie, rozwijaj się dalej również poza grupą!

Pozdrawiam!
Zablokowany