Rekrutacja-Xarii

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Xarii

Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2018, 10:12

Hejka, mój nick to Xarii a to moja skromna rekrutacja na aktora. Chętnie przyjmę wszelkie rady itp. ;w;

DiscordID: Xarii#4140
Jaki masz mikrofon: Samson C01UPRO
Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Bardzo sympatyczne Krasnale, nie mam dużych zastrzeżeń do dykcji, słychać, że jej pilnujesz. Nie zapominaj o "ą" i "ę", ponieważ w pewnym momencie wychwyciłam chamskie "som". Szukaj złotego środka między "ą" i "om", żeby nie wejść w hiperpoprawność, a brzmieć naturalnie i poprawnie zarazem.
"Nie pozwol(ę) jej skrzywdzić"
Generalnie, sporo zjedzonych końcówek. Powód? Prawdopodobnie za bardzo się skupiłeś na wyrzucenie z siebie tych kwestii tak, żeby dobrze zabrzmieć, i jeszcze zmieścić się w kłapy. Kwestie były szybkie, ale nie na tyle, żeby nie zwrócić uwagi, że słowa się trochę ze sobą zlewają;)
Co do samej gry aktorskiej - troszeczkę na jedno kopyto wszystkie te kwestie. Wiem, że scenka tego wymagała, plus, jest to anime, gdzie ekspresyjność postaci wchodzi na inny poziom, ale przez to, że literalnie CAŁĄ scenkę wykrzyczałeś (minus jedna-dwie kwestie powiedziane z taką "płaczliwą zadyszką"), ciężko mi jest ocenić twoje umiejętności. Przydałaby się jakaś scenka z sinusoidą, gdzie chociaż na chwilkę postać się uspokaja, albo ma jakiś przeskok na gniew, albo oburzenie.
Dam ci tydzień na znalezienie czegoś nowego (może to być scenka bez w.w. sinusoidy, ale żeby przedstawiała jakieś bardziej stonowane emocje, i nie, nie mówię tutaj o prostym monologu, monotonnej narracji, nienienie, może teraz jakieś pozytywniejsze emocje, albo neutralne?), wybór należy do ciebie w każdym razie. Do 17 sierpnia daję ci czas. Jako zachętę dodam, że jeżeli się spiszesz, to na 90% masz rangę.;)

Pozdrawiam!
Xarii

Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2018, 10:12

Dziękuje ślicznie
Zastosuje się do wiadomości, oraz postaram się nagrać kolejną scenkę w przeciągu tego tygodnia. ^^
Xarii

Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2018, 10:12

Hej!
Przesyłam drugą scenkę do rekrutacji (gram jako Josuke).
Niestety fil trzeba pobrać za co bardzo przepraszam. :(

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Kurde, strasznie mi się nie podoba to, że scenka jest w miarę poważna a ja cały czas słyszę, że się uśmiechasz w trakcie nagrywania. Wszyscy wiemy, że to super zabawa, cnie?;) ale kiedy scenka wymaga powagi, to trzeba ją zachować.
Kwestie są wypowiedziane bardzo sztywno, brakuje tutaj naturalności. Wiadomo, nie ma nic trudniejszego niż kwestie neutralne, ale one ci niestety, na razie nie wychodzą najlepiej.
Chociaż wiem, że sporo ci naobiecywałam, to finalnie, nie mogę ci przydzielić rangi. Poćwicz odgrywanie scenek, przed lustrem, czy nagrywając się - i naucz się samemu wychwytywać swoje błędy, aby od razu być w stanie je poprawić. No i zapraszam za miesiąc!

Pozdrawiam!
Zablokowany