Rekrutacja na aktora - Master

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Masterro

Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 20:41

DiscordID: (np. @Master#5717
Jaki masz mikrofon: Samson C01U Pro
Krasnoludki:
Scenka:

TrytPL

Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2020, 00:14

Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

"zjaezdu" - nie umiałam tego poprawnie napisać, ale język odstawił ci niezłego fikołka na tym słowie.
"zimujom" - to jest klasyk, "ą" czytane jako "om". Szukajmy złotego środka między tym a tym!
Zdarza ci się troszeczkę zjeść niektóre zgłoski, co jest zastanawiające, bo nie są to typowe do zjadania zgłoski. Brzmi to raczej, jakbyś czasami się zapominał z dykcją i skupiał się tylko i wyłącznie na wypluciu z siebie tekstu.
"Skupione" zamiast "zgubione"
Okej, obejrzałam całą scenkę i... totalnie nie jestem w stanie cię ocenić. W scence nie dzieje się kompletnie nic, i choć kwestie są zagrane przyzwoicie, to nie pokazałeś tutaj żadnych większych emocji.
Dlatego proszę cię o dosłanie scenki bardziej ekspresyjnej (radość, gniew, smutek, rozpacz). Masz na to tydzień, czyli do 22 sierpnia.
Powodzenia!
Masterro

Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 20:41



Coś tak czułem, że mało emocjonalną scenkę wybrałem. Teraz podsyłam coś bardziej emocjonalnego. Głos do postaci pasuje jak pięść do nosa ale myślę, że się nada.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

"(h)uderzcie mnie" - niby kwestia zadyszana, ale dałoby się to rozwiązać bez tego chamskiego "H" na starcie.
Okej, scenka jest teraz odpowiednia, ale niestety, nie jest zagrana dobrze. Nie brzmisz na zadyszanego ani na zdeterminowanego. Kwestie są raczej przeczytane z minimalnym wkładem własnym. Musisz poćwiczyć trochę wczuwanie się w rolę, zastanów się jak ty byś wypowiedział dane kwestie w konkretnej sytuacji. Baw się tym troszkę! Po nagraniu tej scenki powinieneś mieć lekką głowę, albo powinna cię ona nieco rozboleć przez ciągłe dyszenie. Domyślam się, że tak nie było.
Takze, niestety, dzisiaj rangi nie dostaniesz. Zapraszam za miesiąc, a do tego czasu ćwicz odgrywanie roli, przed lustrem, czy nagrywając scenki. Naucz się wychwytywać własne błędy i od razu je poprawiać.
Pozdrawiam!
Masterro

Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 20:41

Dzięki, wrócę za miesiąc :D
Zablokowany