Rekrutacja Na Aktora Głosowego

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Koshotti

Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2019, 17:22

DiscordID: Miss Kosh#8269
Jaki masz mikrofon: SPC Gear sm 900
Krasnoludki:
Scenka:

Postanowiłam zgłosić się ponownie po dłuższym czasie z dobrą dykcją, dobrym mikrofonem oraz doświadczeniem. Co mnie skłoniło? Znajomi powtarzają wciąż, że mam fajny głos/y. Miłego :))
TrytPL

Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2020, 00:14

Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

"Zy wszystkich miast" - nie potrzebnie zaakcentowane to "zY", zabrzmiało karykaturalnie, w taki sposób można mówić gdy się nagrywa abridge, albo parodię. Pilnujemy tego!
Teraz tak, dykcja generalnie jest bardzo szeleszcząca, co może być wynikiem noszenia aparatu. Domyślam się, że go nosisz, ale to nie zwalnia cię z pracowania nad dykcją w taki sposób, aby to nie było słyszalne. Z autopsji wiem, że jest to możliwe.
Przejdźmy do scenki:
Nie jest zagrana źle, tutaj dykcja wypada już znacznie lepiej. Chciałabym jednak wiedzieć jak sobie poradzisz, gdy będziesz musiała się zmieścić w kłapach. Dlatego też dostajesz tydzień, czyli do 25 sierpnia, aby nagrać jeszcze jedną scenkę, do półtorej minuty. Ma być ekspresyjna i mają się w niej pojawiać widoczne kłapy. Fajnie by było, gdyby to były w miarę szybko wypowiadane kwestie, ale też nic na siłę, żebyś specjalnie sobie nie pchała kłód pod nogi. Barwa głosu nie musi być dopasowana pod postać.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Koshotti

Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2019, 17:22

okej dziękuje, zastosuje się.
Awatar użytkownika
Koshotti

Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2019, 17:22

Mam nadzieję że o to chodziło, dodałam jeszcze muzykę żeby lepiej się słuchało. Miłego życzę. Co do dykcji nadal ćwiczę ale wada zgryzu stwarza problem, nie nosze aparatu ale za niedługo będę. Przecież nikt mistrzem nie był od razu, praktyki dają dużo nam.


Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Scenka jest zagrana super, ale twoja dykcja mnie niestety troszkę martwi. Choćbyś nie wiem jak super zagrała swoje kwestie, jeżeli będziesz niezrozumiała dla odbiorcy, żaden reżyser nie będzie chciał z tobą współpracować. Mogę ci powiedzieć, żebyś ćwiczyła dykcję i wszystko będzie okej, ale tutaj pojawia się kolejny problem - mówisz, że za niedługo będziesz nosić aparat. W momencie jego założenia twoja dykcja zmieni się diametralnie, będziesz musiała przyzwyczaić się do układania języka w inny sposób niż dotychczas, tak samo szczęki i ust. To sprawi, że dykcja ci się popsuje, jak bardzo byś się nie starała. To, czy nauczysz się mówić wyraźnie, może mieć różny skutek. Wolałabym nie ryzykować, dając ci rangę, żeby się później okazało, że twoja dykcja nie jest wystarczająca.
Proponuję ci taki układ - poczekaj, aż zostanie ci założony aparat, zacznij ćwiczyć dykcję, a gdy uznasz, że jest super i masz rangę w kieszeni, zrekrutuj się jeszcze raz.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Koshotti

Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2019, 17:22

dziękuje, tak z aparatem może być problem, ale nie przeszkodzi mi to w dalszym rozwijaniu się. Jak już będę znów gotowa to znów się zgłoszę, jeszcze raz dziękuje i miłego ^^
Zablokowany