Rekrutacja na aktora achilles_grek

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

achilles_grek

Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:57

DiscordID: zarg#7428
Jaki masz mikrofon: novox
Scenka:
Krasnoludki to takie jakby gnomy, a jak powszechnie wiadomo, gnomy to małe skurczybyki, które jako darmowy atut zyskują niewidzialność w wysokiej trawie. Za cholerę nie potrafię ich znaleźć. Jakby ktoś miał jakieś info, gdzie szukać tych małych pokurczy, to proszę o kontakt.

Materiał nagrałem rok temu w warunkach domowych, co poniekąd słychać. Miałem to wtedy tutaj wstawić, ale coś poszło nie tak, nie pamiętam dokładnie, czy chodziło o wojnę w Iranie czy pandemię jakiegoś wirusa. Jeśli ten materiał nie wystarczy, albo po prostu okaże się słaby, to postaram się jak najszybciej zmontować coś innego (czyli pewnie coś w okolicy 12 miesięcy). W końcu w ciągu roku trochę mi przybyło tu i ówdzie. To pewnie i głos też się poprawił. Może niekoniecznie na lepsze*. W ogóle ten opis to jest taki tylko trochę wypełniacz i w zasadzie nie ma sensu go czytać, dlatego zapraszam do odsłuchania materiału.

*tak, poprawa na gorsze też czasem się zdarza, wspomnijmy czasy podstawówki i poprawianie trói na dwóję

Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Do rekrutacji obowiązkowo musisz nagrać "Krasnoludki", których tekst masz w sekcji "rekrutacja na aktora": https://info.nanokarrin.pl/docs/rekruaktor .
Moim skromnym daniem także powinieneś nagrać scenkę na świeżo, bo skoro to nagranie sprzed roku, może nie oddawać umiejętności jakie posiadasz aktualnie.
Skoro sam nie jestem pewny, jak piszesz wyżej, swoich umiejętności dograj dodatkową scenkę.
Pozdrawiam :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
achilles_grek

Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:57

Jasne! W takim razie wrzucę jak tylko nagram!
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Rekrutacja może być odrzucona przez dowolną kombinację poniższych powodów:

Brak jednego z dwóch materiałów rekrutacyjnych. Przesłanie tylko jednego z obowiązujących równe jest z odrzuceniem rekrutacji i możliwością ponownego podejścia dopiero za miesiąc
Według zasad, do których link podesłała Inlaru powyżej, odrzucam tę rekrutację i zapraszam tym razem ze wszystkimi materiałami najwcześniej za miesiąc
Zablokowany