[AKTORKA] Shara

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Shara

Tekściarz (młodszy)

Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2020, 14:57

Hejka! Kiedyś tam kiedyś próbowałam zostać aktorem NK, jednak potem zgubiłam hasło do konta, zapomniałam trochę o tym, ale wróciłam!! Ostatnie actingi jakie robię sa tylko i wyłącznie po angielsku stąd powrót do mojego ojczystego języka na potrzeby rekrutacji był troche wyzwaniem, ale mam nadzieję, że mi się uda i bedę mogła częściej dubbingować w moim języku ^^
DiscordID: Shara#2688
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka:
I'm good at being the worst
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Krasnale są fajne. Czasami zdarza ci się seplenić "ć" i "ci", wyłapałam też zjedzone "dos(y)ć)". Masz też troszkę "wątłą" energię na nagraniu, ale z drugiej strony - gdzie jest napisane, że wiersz ma być wulkanem energii?
Przejdźmy do scenki..
"Co gdyby nie lubiłabym gdyby nie była obok mnie" - zrozumiałam intencję zdania, ale tutaj pogubiłaś końcówki, czego efektem był kompletny brak sensu logicznego w zdaniu.
"Nie może(sz)" - zjedzona końcówka.
"Wymyśliśmy" - again, pojedzone po całości.
Cała scenka leci na jednym, półpłaczliwym tonie, którego niestety według mnie nie osiągnęłaś. Jest to bardzo trudna do zagrania emocja, bo ni to płacz, ni to co innego. Powinnaś więcej się zadyszać w trakcie, jakieś pociągnięcie nosem też by było wskazane. Obserwuj mimikę granej postaci. She's devastated. A ty brzmisz jakbyś PRÓBOWAŁA być devastated. Tu nie o to chodzi. Masz brzmieć, jakbyś była.
Podsumowując, połączenie zjadanych końcówek ze słabo zagraną rolą definitywnie daje ocenę negatywną, niestety. Moja rada, to krótkie ćwiczenia przed nagrywaniem, które rozluźnią ci aparat mowy (zataczanie kółek żuchwą, parskanie, robienie dziubków i uśmiechów, łamańce), jak również baczniejsza analiza granej postaci i ćwiczenie odgrywania jej. Czasami potrzeba masy dubli, aby uzyskać pożądany efekt, ale im większe będziesz miała doświadczenie, im mniej ich będzie. Musisz nauczyć się słyszeć własne błędy, dzięki temu będziesz je mogła eliminować już we wstępnej fazie.

Pozdrawiam!
Zablokowany