Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Dadum

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 18:16

DiscordID: Dadum#5781
Jaki masz mikrofon: MXL 770
Krasnoludki:
Scenka:


Szanowna zlota mlodziezy :D

Pomyslalem sobie, a co mi tam i nagralem te krasnale i jakas scenke z anime z czasow szkolnych. Uwazam, ze fandub to swietna sprawa i swietna szkola doskonalenia emisji - komentarze, krytyka, cenne rady. I rzecz jasna fajna zabawa.
Generalnie celowalem zazwyczaj w reklamowki, narracje, ale dubbing ba... piekna sprawa. Chcialbym sie czegos nauczyc.
Filmik brzydko uciety, ale tak wyszlo dzis z czasem. Gdyby sie udalo, super byloby pogadac i podjac jakies ciekawe projekty glosowe.

Gdyby cos nie dzialalo, dajcie znac.

Ps.
Nie ogarniam discorda :lol:

Zdrowka!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Mój boże, cudowna barwa głosu! Bardzo mi się miło słuchało twoich Krasnali i faktycznie - jako lektor sprawdziłbyś się wspaniale. Nie mówię, że twoje modulacje nie były dobre, bo były super! Bardzo fajne, dynamiczne nagranie.
Przechodząc do scenki - świetny dobór barwy głosu do postaci. Dużym plusem jest, gdy aktor zna swoje możliwości i ma do tego ucho.
Nie znając oryginału wyszłam z założenia, że kilka momentów mogłeś zagrać nieco mocniej. Nie brzmiały one źle, wybroniłeś się tym, że w ogóle nie wypadałeś z roli. Chodzi mi o te chwile, gdy villain grozi głównemu bohaterowi i ma brzmieć możliwie jak najbardziej przerażająco. Na początku myślałam, że po prostu nie umiesz zagrać kwestii krzyczanej, ale później się okazuje, że w miarę umiesz z nich wybrnąć.
Podsumowując, masz bardzo fajny głos i jesteś przy tym kreatywny, wiesz jak go prezentować. Masz świetną dykcję i nie widzę przeszkód, abyś otrzymał rangę Aktora.
Zapraszam cię do otwartych castingów do projektów NK, ale poza tym, rozwijaj się również samodzielnie, biorąc udział w projektach spoza grupy. No i gorąco ci polecam mimo wszystko dołączenie do Discorda NK, bo to tam się najwięcej dzieje i będziesz mógł poznać innych członków grupy.

Pozdrawiam!
Dadum

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 18:16

Super, bardzo dziękuję za ocenę. Jak się popuści hamulce, to czerpie się przyjemność i nagrania mają sens. I tym samym są lepsze. Ale ciężka sprawa taki villain fakt. Na discordzie oczywiście jestem, ale trochę jak dziecko we mgle. Odezwę się tam, dodam do znajomych. Zdrowka!
Zablokowany