Rekrutacja na aktora - Gawruzia

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Gawruzia

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2020, 16:24

DiscordID: Zuzanna#3715
Krasnoludki i Scenka: https://drive.google.com/drive/u/0/fold ... ieBztpT5fo

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Szkoda, że nie napisałaś jakiego mikrofonu używasz, bo wtedy mogłabym ocenić, czy jakość dźwięku jest słaba dlatego, że sprzęt nie jest najlepszy, czy to wina ustawień/sterowników etc. Bo nie będę ukrywać, że jakość nie jest wcale powalająca, a brzmi trochę jak dyktafon w telefonie albo mikrofon laptopowy.
Same Krasnale są fajne, dynamiczne i dykcja raczej nie odstaje, wiec przejdę do scenki.
"sieszant" - wydaje mi się, że tutaj problemem był raczej mikrofon, a nie twoja dykcja, no ale normalnie nagranie byłoby do poprawy.
Moment, w którym Flash przerywał Judy był zagrany dość specyficznie. Słychać było jak bardzo walczysz, żeby dykcja ci się nie przewróciła w połowie kwestii. Polecam ci, abyś przed rozpoczęciem nagrywania rozruszała sobie trochę aparat mowy, dzięki czemu nie będziesz musiała się tak spinać już po włączeniu mikrofonu.
Kurczę, fajnie grasz, cała scenka była zagrana bardzo przyzwoicie, mimo, że czasami ta dykcja była taka na granicy. Najbardziej mnie martwi jednak ten mikrofon - nie brzmi dobrze. I tutaj rzucę często cytowanym przeze mnie stwierdzeniem: "Jak super byś nie zagrała, reżyser nie weźmie cię do projektu ze słabym sprzętem, bo będziesz odstawać od reszty aktorów".
Także niestety, ale nie mogę ci dać rangi. Zastanów się nad zakupem nowego mikrofonu, bo rangę masz jak w banku, jeżeli tylko jakość nagrań się poprawi.

Pozdrawiam!
Gawruzia

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2020, 16:24

Dzięki wielkie, cieszę się. Nie miałam na ten moment lepszego sprzętu niestety, ale czy jeżeli udałoby mi się nagrać w studiu do końca tego tygodnia to mogłabym wrzucić jeszcze raz czy za miesiąc?

Pozdrawiam.
Zablokowany