Rekrutacja na aktora - Kordziu

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

kordziu

Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 22:52

DiscordID: (np. @Pchełka#6770)
Jaki masz mikrofon: Natec: Adder
Krasnoludki:
Scenka:

Mam duży kaliber głosów do przekazania ^^
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemka!

Same Krasnale trochę nudne. Dynamiczne, to prawda, ale kompletnie nie pokazałaś się od strony modulacyjnej. Masz za to ładną dykcję, której pilnujesz.
Przejdźmy do scenki.
Mikrofon brzmi tutaj nie najlepiej. Jest nieprzyjemny, metaliczny pogłos, spowodowany prawdopodobnie samym mikrofonem (nie jest on szczególnie drogim sprzętem). Sama Pinkie nie zagrana jakoś szczególnie źle, ale brak mi ikry i faktycznej wściekłości. Chodzi właśnie o przekazanie tego dualizmu, że Pinkie zazwyczaj krzyczy ponieważ, no, to Pinkie, a nie dlatego, że jest zła.
Mam dla ciebie propozycję: daję ci tydzień na nagranie tej scenki jeszcze raz, ale tym razem, prosiłabym o nagranie wszystkich kucyków. Pochwaliłaś się "dużym kalibrem głosów", a zagrałaś tylko jedną postać, czemu więc nie zaprezentować jak te twoje modulacje faktycznie brzmią. Jakby nie patrzeć, w Krasnalach ich zabrakło... Dlatego do dnia 19.09 masz czas, aby oddać tę scenkę poprawioną. Czy zdecydujesz się nagrać ponownie Pinkie, to już jest twój wybór, ale radziłabym ci jednak spróbować zagrać ją trochę bardziej wściekłą i rozjuszoną.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Zamykam rekrutację.
Zablokowany