Rekrutacja - pantherro

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

pantherro

Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2020, 17:30

DiscordID: (np. @pantherro#6934)
Jaki masz mikrofon: poki co mam dynamiczny estradowy Blue en Core 100 i, ale zbieram piniendze na studyjny
Krasnoludki:
Scenka:

coś tam jeszcze śpiewam jak trzeba, swoją drogą jakoś dziwnie brzmię w tym fragmencie z królem lwem :D musiałam mieć jakiś przytkany nos jak to nagrywałam, dalej jest już normalniej.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Krasnale były w porządku, co prawda nie modulowałaś głosu na inne barwy, tylko ograłaś wiersz emocjami, ale nie uważam, aby to był zły zabieg.
Co do samej scenki...
1) Moment, gdy Nala odkrywa, że jej przeciwnik to Simba jest zagrany bardzo płasko. Nie słychać entuzjazmu, nie słychać radości. Nala i Simba w tej scenie się przekrzykują i cieszą, a twoja gra świadczyła raczej o takim sztucznym zainteresowaniu.
Wyczułam też, że baaardzo się starasz brzmieć jak oficjalny polski dubbing. Nie! Zapomnij o nim, jakbyś go nigdy nie słyszała. Chcę słyszeć ciebie i twoją inwencję twórczą, bo aktorstwo, to też rodzaj twórczości. Musisz być kreatywna w swojej grze i umieć wydobyć z postaci jej trójwymiarowość, być autentyczna. Także, w twojej rzeczywistości dubbing polski do Króla Lwa nigdy nie powstał, jesteś pierwsza, więc musisz to zagrać po swojemu, a przy tym poprawnie.
Mówiąc wyżej twój głos staje się dziwnie stłumiony, jakbyś stresowała się przed mówieniem głośniej. Girl, don't be shy, let it out. Jeżeli nie mieszkasz sama, poinformuj współlokatorów że będziesz ze sobą rozmawiać przez najbliższą godzinę. Zrelaksuj się i zapomnij o otoczeniu. Skup się na nagrywkach.
Podsumowując, wg mnie brakuje ci jeszcze trochę umiejętności stricte aktorskich. Potrenuj na różnych scenkach, naucz się widzieć własne błędy i skup się na swoim sposobie interpretacji danej postaci.

Pozdrawiam!
pantherro

Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2020, 17:30

Hej, dziękuję za feedback ;-)
Właśnie nie wiem co to z tym królem lwem poszło nie tak. Ja brzmie zupełnie inaczej niż w tej części z nim o.o
No i nagralam to raz i tak już zostalo :D
W każdym razie, może to też kwestia mikrofonu, ale właśnie strasznie jest splaszczony mój głos mam wrażenie, pomijając barwę jak brzmi. Z resztą na krasnalach chyba bardziej słychać mój naturalny głos.
Jak dobrze lepszy sprzęt i będę mieć czas żeby to porządnie nagrać to wrzucę nową wersję ;-)
Zablokowany