Rekrutacja - Riesenwurst

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Riesenwurst

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2020, 19:59

DiscordID: @Riesenwurst#1103
Jaki masz mikrofon: MXL Tempo
Krasnoludki:
Scenka:

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!!

Krasnoludki wyszły bardzo fajnie, dynamicznie, żwawo, dykcja nie kuleje - innymi słowy, zaliczam na pięć plus.
A teraz scenka.
Nie będę ukrywać, że zobaczywszy, że scenka jest z anime, ba!, jest z pieprzonego JoJo, pomyślałam sobie "jezus, no następny przychodzi i sobie wrzuca kłodę pod nogi". I z takim złym nastawieniem odpaliłam film a tu proszę. Kurde, naprawdę się uśmiałam, a chyba taki był cel przedstawionego fragmentu. Zagrałeś super, co prawda, ja bym swoje poprawki dorzuciła. "Kurde, skucha" nagrałabym trochę mocniej, bo w twoim wykonaniu to brzmiało jakbyś mówił pod nosem. Fajnie zagrałeś też tę linijkę z powtórzonym kilkanaście razy "dobrze". Nie wytraciłeś przy tym energii, a dykcja w połowie kwestii ci się nie rozjechała.
Co tu dużo mówić, witam cię w gronie Aktorów! Zerknij na segment "Rejestr scenek", znajdują się tam aktualnie otwarte castingi. Spróbuj swoich sił. Poza tym, rozwijaj się też sam, u innych twórców, albo u siebie na kanale. Nie rezygnuj z ćwiczenia dykcji, szczególnie przed sesją nagraniową.

Pozdrawiam!
Zablokowany